Life
89301 prikaza

10 stvari zbog kojih nikad nećete žaliti za Jugom

Komentari 97 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ja 03:29 10.Ožujak 2017.

    Bilo je časno živjeti tada za razliku od danas...:(

  • Yuga1991 10:42 28.Lipanj 2017.

    Postoji jaka tendencija u HR medijima da se žestoko laže kada se piše o Jugoslaviji. Biraju se najgore opcije, najcrnji događajaji i sl. Pominje se par/nepar, redovi za kafu, deterdžent, ali niko nikada ne kaže da je i sam MMF ... prikaži još! priznao da je namerno izazvao finansijsku krizu u YU sa namerom da vidi šta ta zemlja može da izdrži!! Uporedite šta je YU postigla izmedju 1945 i 1970 i šta je HR ili SR uradila od 1991 do danas? Pobednik je sasvim izvestan. Nekada smo živeli kao ljudi a danas?

  • malimrav 11:01 07.Ožujak 2017.

    Autor nije nikad ni zivio u Jugoslaviji, pa i ne zna za razne horor strane te nakaradne drzave. Na primjer, Internet nije uopce radio, kao ni mobilni telefoni, pa su roditelji djecu tjerali na ulicu da se igraju.

    • NoordungNSK 11:31 12.Ožujak 2017.

      Da. A i kompjuteri su bili Commodore 64, ZX Spectrum 48 i Galaksija, sa jedva 64 K RAM memorije. A vidi nas sad... Hoću reći: ako je Jugoslavija sa onim nivoom tehnologije još uvijek usporediva sa Hrvatskom, Srbijom, Slovenijom, onda ... prikaži još!a stvarno NIŠTA nismo napravili u tih 25 godina. Nije ni čudo da ljudi žale za Jugoslavijom.

    • PrvaProleterska 11:38 02.Kolovoz 2017.

      Ne da smo imali strane kompjutore , nego je Iska radila svoje . YU je sama proizvodila kompjutore , ne sastavljala - proizvodila ! Danas se Vućić hvali sa fabrikom bakrene žice !

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 10:02 05.Svibanj 2018.

    Početkom osamdesetih Jugoslavija je ostala bez novca za naftu pa su vladale redukcije. Inače da podsjetim bilo je to doba kad se to dogodilo . Reci djeci istinu . Koliki je bio dug teret Jugoslavije krediti pa je to bio ... prikaži još!o razlog . Reci napiši boln koliko je zaduženje danas Hrvata građanina u odnosu na onda . Pa ima preskupe nafte za sve . naravno u odnosu na tih pišljivih gotovo 40 godina .... Štednja i zbrana vožnje je bila i u NJemačkoj gdje su se svi vozali i igrali po autoputevima .. Sam

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 10:13 05.Svibanj 2018.

    Ograničenja s devizama i strujom.. Danas ima struje jedni ne plačaju jer nemaju dovoljno za život jeli tako ? Drugi struju dobivaju jer su se borili za to ! A večina građana mora da plača preskupu struju z a sve ... prikaži još!e te prostale tako da je ima ali se muški utjeruje demokratskim nasuilničkim putem .. Kao kod Tita ako me netko pita ! ,

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.