Life
89301 prikaza

10 stvari zbog kojih nikad nećete žaliti za Jugom

Komentari 97 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crazy.dictator 16:20 06.Ožujak 2019.

    vrijeme u jna bilo je onoliko baceno koliko je baceno vrijeme provedeno u bilo kojoj vojsci, naucil sam ponesto sto i danas dobro dode. nije za juge bilo posebno dobro, problem je kaj smo od loseg napravili gore

  • Avatar una1
    una1 13:09 05.Srpanj 2015.

    Što je mene najviše smetalo,to je kult ličnosti,pa recimo izbori,gdje partija dobije 101% glasova birača:- ))Ima toga još,da nije teška gospodarska kriza u nas,ne bih se niti sjetila Juge.

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 08:31 05.Svibanj 2018.

    Čim je krenuo manipulativno laže u prvim redovima izlaganja ; Danas možete reći što god hoćete. """Možete vikati Živio Tito, dolje Tito, živio Plenki, dolje Plenki, Bero, Kolinda, ovaj, onaj."" Gdje se to na javnome mjestu se smije vikati ? ... prikaži još! Da vidimo - laž ali jake li slobode blago tebi što nam donese demokracija .

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 08:39 05.Svibanj 2018.

    Jednopartiski sistem kome to nevalja ? I dokaži zašto je lošije od višepartiski sistema ili stotinu partiskog kad svi do zadnjega znaju da moraju da vode glavnu politiku 100% ili 99% istu . Nato komanda je Amerika i tu nema ... prikaži još!nema mrdanja ili politike. EU Diktaura iz Belina je zakon za sve . Kad ti presude ili traže Generale na robije ? To je sloboda za bolesne koji lažnim pričama žele prodavati naivnima i dijeci "slobodu" ..Imaš možeš reći ovj dolje onaj gore a događa se da oni gore ne mare za st

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 08:48 05.Svibanj 2018.

    Tito je umro 4. svibnja, a s njim i brojne stvari i navike iz bivše države, od kojih neke nisu bile tako idealne kao što se misli... Sda je tvoja sloboda da mi kažeš da to nije istina ono što ... prikaži još! je bilo jer ja i mi koji to poznamo " krivo mislimo" ! A onaj tko se nije ni okotio da to upozna on zna bolje od onih koji su živjeki tada tamo . Istina je da je bolesno i amoralno uspoređivati sisteme od prije 200 100 ili 50 godina kod dalkeo jednostavnije tehnologije i mogucnosti proizvodnje i korišten

    • Avatar Veceslav Nejtek
      Tihomir65 08:52 05.Svibanj 2018.

      Kao što rekoh izživljava se sa opširnim izlaganjem "demokratske slobode i mišljenja" I prava na istinu a odgovori moraju biti pre kratki . Svijesni da nitko ih nebi čitao kad krene dolje i vidi slobodne ( ne plačenički članci odozgor ... prikaži još!ozgor nego slobodno izlaganje večine koja ima razne odgovore na Titova JU je zločinac mi smo pravi jako zdravi !!!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.