Life
89298 prikaza

10 stvari zbog kojih nikad nećete žaliti za Jugom

Komentari 97 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jugoivo 14:48 08.Ožujak 2017.

    Ma nije bilo dobro; 2 godine provedene u Dječjem domu, na studiranju, 2 mjeseca u JNA, i nisam bio u Partiji!

  • peroperić 14:35 08.Ožujak 2017.

    Mislite da je u Jugi bilo tako loše , onda je ovaj članak pisao neki novinar nadobudni koji očito nije živio u Jugi, nego izmišlja koje kakve gluposti. Kao što današnji klinci govore nije se smio slaviti Božić, Uskrs... naravno ... prikaži još!o da se smjelo slaviti i crkve su bile punije nego šta su danas. Nije bilo Pučkih kuhinja , nije bilo ovrha. Mogao si ići na more , a ne kao danas da je gledaš na televiziji ili na razglednicama. Kad je bio par nepar tada je i u svijetu vladala kriza nafte

    • Jugoivo 14:54 08.Ožujak 2017.

      Upravo tako! Nisu (smjeli) slaviti crkvene praznike partijci, falabogu! Pa nemože se na 2 fotelje... Kod nas (pri moru), moglo se čuti " A to moja žena slavi...."

    • MaggyLunel 16:59 04.Svibanj 2018.

      ma ja znam jako puni ljudi koji su u tom periodu krstili, krizmali i pričestili dicu. Meni jedna glupača tvrdi da je Tito zloćinac jer nije da ljudima ić u crkvu. Ko je tija moga je. Eto ona sad može ... prikaži još! u crkvu al šta joj to vridi?

  • Duško 12:50 07.Ožujak 2017.

    I ja sam jedan od onih koji žali za Jugoslavijom. Što se tiče Milicije i UDBE, radila je posao korektno. Bilo je mnogo više reda. Mi smo narod kome treba čvrsta ruka, i jednopartijski sistem. JNA je bila potrebna, i ... prikaži još! sad je , čovek se nauči redu ,radu i disciplini koja je osnov za budući život, ko to prihvati. Par-nepar vožnja autom, ponovo je treba uvesti da ljudi koriste više pešaka i biciklove, zbog zdravlja . Nije bilo uvek kave, praška i sl. ali kad je dolazila bila je slađa.

  • konj 10:33 07.Ožujak 2017.

    a udba nikad jaca...

  • NoordungNSK 11:29 12.Ožujak 2017.

    Možete vi pisati ovakve članke do mile volje. Za svaku od tih stavki postoji opravdanje o kojem se može diskutirati. No ČINJENICA JE da sve više Hrvata ali i Srba, Slovenaca, Bosanaca, ŽALI ZA JUGOSLAVIJOM. I da se taj broj ... prikaži još! POVEĆAVA a ne smanjuje. Vaši spinovi tu ne mogu ništa.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.