Top News
35629 prikaza

Thompson: U domovini ikona, u inozemstvu sramota

Komentari 47 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • županjac 10:22 28.Srpanj 2018.

    Potpisujem svaku riječ. Jednom će nekome doći iz pozadine u glavu kako su poslužili Thompsonu kao izvrsna besplatna reklama, temeljem koje će zaraditi debele pare. Zato njega ne uzbuđuju zabrane u inozemstvu, jer ovdje ima dovoljno ovaca za šišanje. Isto ... prikaži još! tako će naša službena vanjska politika jednom morati reagirati na "Herceg-Bosno, srce ponosno" kako bi pomalo i kasno pokazali da Hrvatska nema teritorijalnih pretenzija na susjednu BiH, te će morati zabraniti tu pjesmu.

    • ßrzi 22:42 28.Srpanj 2018.

      Oj Zagoro, lijepa li si, Slavonijo, zlatna ti si, Herceg-Bosno, srce ponosno, Dalmacijo, more moje, jedna dusa a nas dvoje, pozdrav Liko, Velebita diko, lijepa li si ...

    • mate12 08:40 29.Srpanj 2018.

      Nisi u pravu jer pjesma nije nikakvo teritijonalno posezanje jer to nemože ni bit nego sam potpora našim ugnjetavanim sunarodnjacima u BiH!

    • ßrzi 23:52 04.Kolovoz 2018.

      "Slomiti nas neće moći,junaci će novi doći;vratit´ ćemo što je naše,neka znaju,nek´ se plaše;neće nikad imat´ mira onaj tko Hrvate dira."

  • nikolce 12:24 28.Srpanj 2018.

    Upravo da mu ostane samo Cavoglave za odrzavanje koncerta,Biti ih 200 000 koji ce svaki puta hrliti na njegove nastupe,uzivati u domoljublju i zajedno pjevati o Domovini Sve "ovce" kako rece autor gornjeg clanka, slijedit ce i dalje svoje stado ... prikaži još!o i voljene im pastire. A protivnicima i onima za koje je SRAMOTA,neka puca srce. I meni puca "neka stvar".

    • Jaws5 20:15 28.Srpanj 2018.

      Zajedništvo i domoljublje je ubilo sve naše neprijatelje da nam se cijeli svijet može samo diviti jer oni to nemaju.

  • AnkicaVinek 14:29 28.Srpanj 2018.

    Osobe koje se deklariraju kao konzervativne često komentiraju prava homoseksualaca na način da kažu: "Što su oni doma, to se mene ne tiče, ali ne želim ih gledati u javnosti." Iako se proustaštvo i homoseksualnost nikako ne mogu izjednačiti, jer ... prikaži još! je ovo prvo ideologija koja je u našoj zemlji izvan zakona, a ovo drugo seksualna orijentacija,ravnopravna svim ostalima, ja ću primijeniti istu metodu na Thompsona: "Tko njega sluša doma, to se mene ne tiče, ali za njega nema mjesta u javnom prostoru."

    • KajTeLiboRac 21:10 28.Srpanj 2018.

      U skladu s vasim komentarom, eto homoseksualci su pozvani da budu u javnosti organiziranjem parada samo za njih, pa onda ne vidim zasto bi Thompson bio iskljucen po vasoj logici.

    • mate12 08:38 29.Srpanj 2018.

      Homoseksualnost je teška bolest i poremečaj koje zahtjeva liječenje u ustanovi zatvorenog tipa a i ti bi mogla tamo po takvom razmišljanju punom mržnje.

    • Tami 09:22 29.Srpanj 2018.

      S druge strane, ako netko slavi rodjendan, ili godisnjicu ili se zeni, taj bira i muziku, neovisno o tome da li se svidja drugima. U slucaju nasih nogometasa, oni su svoj dan proslavili sa muzikom koju su oni htjeli. Proslavili ... prikaži još! su nesto sta su stekli svojim trudom. Kome se ne svidja, mogao je otici ili stisnuti zube, znajuci da to nije njegov dan, vec dan nogometasa, na koji nitko nije bio prisiljen doci.

    • AnkicaVinek 16:38 01.Kolovoz 2018.

      Tami, kad nogometaši budu sami plaćali svoje proslave, nek slobodno zovu koga hoće, mene se to ne tiče. Ovu nisu platili, a ja kao porezni obveznik čiji su se novci trošili itekako imam pravo biti nezadovoljna.

    • AnkicaVinek 16:45 01.Kolovoz 2018.

      mate12 Glupost je poremećaj koji je neizlječiv, tako da ćete umrijeti glupi. Sreća Vaša je utoliko što Vašeg cijenjenog stanja niste svjesni, Vi čak vjerujete kako nas prosvjetljujete....😂😂😂😂😂😂

  • Avatar Nikola Perić
    Neron 21:20 28.Srpanj 2018.

    Kome je on ikona u RH????????????

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.