Top News
35629 prikaza

Thompson: U domovini ikona, u inozemstvu sramota

Komentari 47 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • metkovic5 12:00 28.Srpanj 2018.

    Samo sam pročitao naslov i zaključio: Ovaj portal je u Srbiji ikona a pravim Hrvatima sramota

  • patkovic 10:07 28.Srpanj 2018.

    "rat" je još u toku jer se to isplati

  • spiritual 23:04 28.Srpanj 2018.

    Znači li to da autor članka smatra da navedene pjesme treba zabraniti? A što misli o pjesmi "Od Vardara pa do Triglava"? Ondašnja država također više ne postoji.

  • Tami 05:37 29.Srpanj 2018.

    Ma kojem inozemstvu smeta? Austriji koja ima ultra desnicu na vlasti i koja porucuje Hrvatima da ne dolaze? Ili mozda Americi koja dize zidove protiv Meksikanaca? Ili Srbiji koja pali nasu zastavu kad dolazi HR delegacija? Ili ostatku svijeta, od ... prikaži još! kojih nitko ne zna pokazat na mapi gdje je HR? Ako ih nije bilo briga kad se nad nama vrsio teror, ne trebaju se ni mijesat u to sta mi pjevamo i slusamo u HR. A kome od nasih to smeta, nek zbilja zatvore prozore. To i ja radim kad cujem Cecu u HR.

  • Visibaba 07:25 29.Srpanj 2018.

    Marko Perković Thompson nije radio "sieg heil" na koncertu. Nije držao niti bombastične govore protiv Srba, Židova ili bilo koje druge skupine, piše The Washington Post nakon koncerata koje je hrvatski glazbenik održao u Americi i Kanadi. Gotovo svi listovi ... prikaži još! u tim zemljama "promijenili su ploču" nakon što su vidjeli i čuli Thomsonov nastup. Okarakterizirali su ga kao "Iron Maiden koji izvodi istočnoeuropski folk", a u pjesmama mu se ponavljaju motivi poput ljubavi za Boga, obitelj i Hrvatsku.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.