Life
56320 prikaza

Odlazak na grob Paveliću ljudi taje, ali za ove se doznalo

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • starisokak 23:26 26.Srpanj 2018.

    Ko voli nek izvoli, svako ima svoje razloge, samo mi glupo u jednom trenu koristiš grob za populizam, kasnije se opravdavaš zbog toga, u biti nije mi to glupo , glupo mi je što dnevna politika kod nas prolazi i ... prikaži još! prolazit će, a sad ko je glup , možda shvatimo jednom

  • nikolce 22:23 26.Srpanj 2018.

    Uh stete da nisam planirao raniji posjet na Poglavnikov grob u Mdrid. Sad cu morati u Konjic a tamo sam vec vise puta bio.

  • martinska2 08:30 27.Srpanj 2018.

    A u kojeće biti nacionalno veselje ako španjolci odluće da vrate ovu dvojicu🤘

  • dadoslav_cosmo 12:14 27.Srpanj 2018.

    Ne bih ovu Želju Španjolaca baš razumio jer i jedan i drugi preminuli rođeni su BiH i nema razloga da se razgovara sa hrvatskom.

  • zagreb2099 08:29 27.Srpanj 2018.

    Samo neka požure sa tom selidbom u BiH, najbolje da to naprave do Velike Gospe pa da svi istomišljenici, šljam koji "okupira" lijepu našu, šljam koji nas krade već 28 godina otiđu na doček u pripi..ovinu i da onda zatvorimo ... prikaži još! granice i da više niti jedan BiH državljan ( da se izjasnim, govorim o šljamu koji na krade a ne o poštenim građanima iz BiH koji svoj kruh u Rh zarađuju pšteno radeći ) nikada ne može ući u RH bez lisica na rukama i ravnu u novi zatvor koji bi se trebao sagraditi.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.