Life
56309 prikaza

Odlazak na grob Paveliću ljudi taje, ali za ove se doznalo

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • -HLEBINAC- 15:32 26.Srpanj 2018.

    Ja tu ne vidim nikakav problem niti ponos niti sramotu !!! Pa ako namećemo demokraciju onda je dopušteno posjetiti svaki grob, pa čak i zločinca Tita ili Staljina...***

    • nerminius 07:24 27.Srpanj 2018.

      Ma da, treba zapošljavati "novinare" koji opravdavaju posjet Pavelićevu grobu, treba navesti u oglasu da se traže osobe koje žarko žele povratak ustaša na političku scenu, jer je to bio jedan zavidan primjer krasne vlasti zabilježen u povijesti kao nikad ... prikaži još! bolji. Čak nam se i stranci dive kako smo prije 75 godina imali tako napredan sustav.......

  • staribrod 13:13 26.Srpanj 2018.

    Bilo tko , bilo kada može na grob Ante Pavelića ili bilo koje druge osobe na svijetu .Dajte već jedamput naučite da je doba komunizma kada se ljudima upravljalo kao drvenim lutkama iza nas. I ja bih posjetio grob ustaše ... prikaži još! Pavelića da imam novac, kao što sam posjetio kuću onog diktatora i koljaća Tita.

  • Herceg 15:00 26.Srpanj 2018.

    Ako smo mogli ici na grob najvecem krvniku balkana Titu pod cijom rukom je ubijeno gotovo milion ljudi na ovim prostorima zasto ne bi isli na grob i Paveliću?

    • starisokak 23:31 26.Srpanj 2018.

      U tih milijun mi je veći dio familije, ne idem Titu, ali ni Paveliću, ni jednog ne smatram velikim plusom našeg naroda

    • nerminius 07:19 27.Srpanj 2018.

      E aj ne s.ri! Jel ti to deda ispričao? Ako je, pamet mu je ostala u guz.ci....... A tebi još dublje ako si slušao pozorno njegove budalaštine.

  • tignac 22:43 26.Srpanj 2018.

    zašto novinar ne napiše da nije podobno posjećivati grobove ubojica kako ustaša, partizana, četnika, chauceskua, staljina etc... a ne samo e oni su krivi jer su posjetili grob luburića...zašto ne spomene sve koji posjećuju grob ubojica i izdajica hrvatske kao tito što je bio!

  • Visibaba 06:55 27.Srpanj 2018.

    Kakav mentalitet. Živjeli bi u slobodnom demokratskom društvu, a istovremeno bi određivali što je ideološki podobno, a što ne. Nemam nikakvu namjeru posjećivati grob bilo Pavelića bilo Tita, ali u slobodnom društvu - tko voli nek izvoli. A ovo o ... prikaži još! premještanju i nije ništa drugo nego li ideološki populizam. To kao da Šešelj dođe na vlast u Srbiji, pa odluči vratiti nam Broza. Koja je zapravo svrha? Bez veze. Ljudi su mrtvi, ostavite mrtve na miru.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.