Top News
28490 prikaza

Nije pitala: Sve što Kolinda treba znati o životu u SFRJ

Komentari 18 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • listovača 05:13 28.Listopad 2019.

    Zanima me koliko je ovih kmentaora živjelo u to vijeme?

  • Avatar Mado
    Mado 13:13 27.Rujan 2019.

    Jugoslavija je bila prekrasna komunistička zemlja, to je bila europska Sjeverna Koreja.

  • Avatar Cobra
    Cobra 09:36 26.Rujan 2019.

    Pogledati dokumentarne filmove iz onog doba. Npr "Čvor" Krste Papića ili "Nezaposleni ljudi" Želimira Žilnika. Pa onda pričajte kako je u Jugoslaviji bilo divno i krasno.

  • OrdMantel 12:56 25.Rujan 2019.

    Zadnji pasus je istinit, ostatak teksta su baljezgarije.

    • malibrna 23:37 25.Rujan 2019.

      Ni zadnji pasus nije točan. Ja sam sa durgarima iz gimnazije na norijadi 1971. u centru Đurđevca ispred zgrade SUP-a pjevao "Vilu" i "Bana", bila četiri milicajca i nikome se nije ništa dogodilo. A bila je 1971., bilo je Hrvatsko ... prikaži još! proljeće. Pa nisu nas dirali niti hapsili. Onda ko koga danas jebe u glavu i priča nebuloze.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.