Life
185297 prikaza

Morski psi na Jadranu: U 150 g. umrlo 11 kupača

Komentari 14 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • caffesohi 22:46 30.Lipanj 2017.

    Nelson, je na Preluci

    • nelson 09:54 02.Srpanj 2017.

      da pogriješili su u opatiji jew bio 1961 napad na srpskog studentaa čtao sam da je bio još jedan napad na preluci 1974 2 češka ronioca?? i napad u novigradu 1970 kraj zadra nije zavšio fatalno i onaj napad 1934 ... prikaži još! nije bio ukraljevici nego susak rijeka,,,i neki napad je bio na jna vojnika lovran 1956

  • hrbackpacker.com 00:13 30.Lipanj 2018.

    Od kada je Ika u Istri? Koliko znam PGŽ i Liburnija pripadaju još od 1945. Rijeci i PGŽ. Kad spominjete ovog ronioca iz 2008, spomenite i zašto ga je napao morski pas. Car je nosio sa sobom ubijenu veliku ribetinu ... prikaži još!u (podvodni ribolov) koja je uredno krvarila, a znamo kako psići vole krv...

    • nelson 10:42 24.Srpanj 2018.

      u iki je napao poljskog turista mislim da se napad desio daleko od obale ..vis,, da morskog psa je privukla krv došao 10 m od obale,najviše napada je bilo u okolici rijeke

    • Avokado 14:23 23.Prosinac 2018.

      Ika je u Istri od pamtivjeka ali nije u Istarskoj zupaniji

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.