Life
185269 prikaza

Morski psi na Jadranu: U 150 g. umrlo 11 kupača

Komentari 14 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • barbabarba 23:02 30.Lipanj 2017.

    a,koliko smo mi njih izili u tom razdoblju?150godinaa bit će bar 50-60milijuni ako ne brojimo mačke. a i ove pizdarije svake godine"viđen morski pas u moru"a di će ga vidit navr kozjaka?

  • Zdenko4792 15:37 30.Lipanj 2017.

    Nisu ni plićine sasvim sigurne. Profesionalni ronilac mi je pričao da je vidio psa 4m u plitkom zaljevu gdje sam često plivao na otočiće. Tu su deseci km2 gdje dubina jedva dosiže 10m. A 6.12.2016. vidio sam ga na 3-4m ... prikaži još! dubine i 10m od obale na plitkoj plaži gdje ne bi nikad pomislio. Možda se nešto i mijenja s povećanjem broja ribogojilišta. Pedesetih se tajilo da su iznad Opatije u brdu klaonice koje ispuštaju otpad u more, a tamo je i obala koja brzo "tone" u dubinu.

  • d 19:37 10.Studeni 2019.

    Prije tri godine,pri podvodnom ribolovu u vrhu Malostonskog kanala(otočić Banja) ,nakon što sam napustio more i popeo se na plovilo ,vidio sam peraju nekih 40cm iznad vode. Budući da je bila bunaca i da je psina bila udaljena od plovila ... prikaži još! svega deset metara,moguće mi je zaključiti da je bila dužine 2m-2,5m. Ja sam uvjeren da je to bila bijela psina. Pokraj mene je udičario ribar star 90g.te je rekao da ništa slično u našem moru nije vidio. Psina se zadržala 7 dana,na dubini 3-15m.

  • nelson 11:48 30.Lipanj 2017.

    najviše napada je bilo na kvarneru mislim da se onaj napad njemice 1955 desio u preluci kraj rijeke a ne u opatiji di je bijela psina došla 10 m od obale i progutal a ženu

  • Dotz27 16:58 30.Lipanj 2017.

    Po ovom sto sam procitao najebes samo ako si turist na jadranu jer ako te ne oderu Hrvati,oderat ce te morski pas :D

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.