Life
45126 prikaza

Modrić je igračina. Može li se za njega reći da je i ljudina?

Komentari 58 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malimario 17:24 23.Srpanj 2018.

    Ja sam bio dijete al nemam sinkopu. Lako je sad sr**i a svi smo Thompsonove pjesme pjevali za vrijeme rata koje su dizale moral ljudima u rovovima. Shvacam te da nisi dobio ono za sto si se borio... al brate ... prikaži još! mili pusti covjeka na miru i on je prosao pakla da dodje tu gdje je sada. Pozz

  • crazy.dictator 13:39 23.Srpanj 2018.

    gospon Edo dajte najte. ak si"domoljub"zakaj bi placal porez ili bezal od postavljanja plinskih boc po cesti, ak znas naganjati loptu zakaj nebi smel lagati na sudu. bitno da se to zacinis junackim poklicom: se je to za hrvatsku, jer ... prikaži još! saki pravi"domoljub"zna: koliko para toliko domoljublja :-)

    • TicTacToe 14:50 23.Srpanj 2018.

      Crazy dictator...pa Tito je tvoj! Kaj te to muci Hrvatska?? Odi di ti bolje!

    • crazy.dictator 20:16 26.Srpanj 2018.

      Ja jesam tam di mi je bolje jer me smetaju ljubitelji broza (kao vi). kad otprete pastetu i tam ga vidite sto nije ni ciudio jerste mu klicali iz petnih zila ;-)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.