Life
45126 prikaza

Modrić je igračina. Može li se za njega reći da je i ljudina?

Komentari 58 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Herceg 16:45 23.Srpanj 2018.

    E moj Edo tebi nema pomoci dok ti u svakome hrvatu koji pjeva domoljubne pjesme vidis ustasu. Takvih "ustasa" je u Hrvatskoj 99,99%, a takvih kao ti je 0,01%, bar se zapitaj ko je tu u krivu?

    • Svebor 17:18 23.Srpanj 2018.

      Zar zaista ovo Tompsovovo režanje svrstavaš u domoljubne pjesme? Tužno.

    • Avatar roker45
      roker45 17:34 23.Srpanj 2018.

      Malo si se preračunao Herceg.. Samo ste bučni pa se čini da vas ima.

    • Purger 23:07 24.Srpanj 2018.

      Znaci,vecina nas koji ne slusamo tog "pjevaca", nismo Hrvati????

    • Purger 23:20 24.Srpanj 2018.

      Mene,a ni ostale koji ne slusamo tog kvazi pjevaca,ne svrstavaj u svoju malu vojsku njegovih ljubitelja.

    • Herceg 15:13 26.Srpanj 2018.

      Ako ce vam biti lakse ne slusam ga ni ja, ali ga nesmatram niakvim olosem i fasistom, sasvim je obican covjek, domoljub koji voli svoju domovinu i ne mrzi nikoga.

  • TicTacToe 17:21 23.Srpanj 2018.

    Obrisite sve moje komentare, kada vec pojedine brisete! Nema se tu sto vise reci! Nema slobode misljenja a uvrijedjen nije nitko!

  • Avatar roker45
    roker45 14:15 23.Srpanj 2018.

    Dovoljno je stavit ruku na srce, sve ti je oprošteno

  • lubek52 16:44 24.Srpanj 2018.

    E moj Edo. Meni se čini da si ti ovaj članak napisao kao hvalospjev samome sebi. Ja osobno ne obožavam Tompsona, ali tko si ti da određuješ nekome koga će pozvati na svoje veselje, svoju proslavu. Pa tupane, to i ... prikaži još! je bila fešta Luke Modrića, Zlatka Dalića i svih dečki iz repke i samo oni imaju pravo sebi pozvati na tu feštu koga oni hoće. Tebe će pitati valjda. Seronjo.

  • iva402 16:11 24.Srpanj 2018.

    Kada taj novinarcic osvoji Pulicera na svoje slavlje moze zvati koga hoce ,pa i pivo hladno sa Kekijem.Ali to se ne moze dogoditi iduce stoljece ,tako da Keki ne bu peval.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.