Ekonomix
118356 prikaza

A rugali smo im se: Svi imaju posao i traže 3000 radnika

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelson 15:14 31.Kolovoz 2017.

    volim te domovino moja eto rekla je kolinda da cemo bit švicarska

  • Damir 22:05 30.Kolovoz 2017.

    Zadnju državu u EU su mogla i djeca u vrtiću napraviti tj. i oni bi bolju napravili. Kme, kme "domoljubi" sirotinjo europska.

  • MichaelC 00:29 29.Kolovoz 2017.

    Koja smrdljiva degenerik ljevicarska propaganda. A zašto ljudima ne objasnite pravo stanje stvari? Ekonomski rast Rumunjske nema veze sa socijaldemokratima. Zasto ljudima ne objasnite da je u Rumunjskoj flat rate porez od 16%, a samim time i priljev kapitala veći. ... prikaži još! Zasto im ne objasnite da se Rumunji žešće od nas bore za osudu komunističkih zločinaca, dok smo ih mi pomilovali? I koji je ono rat bio na rumunjskom teritoriju? Kad je Rumunjska usla u EU, a kad Hrvatska?

  • donkihot 13:55 29.Kolovoz 2017.

    Upravo je strašno koliko je ovaj članak pogrešan. Rumunjska je zemlja najveće korupcije u EU (nevjerojatno da ima korumpiranijih od nas, ali eto). Nezaposlenih mozda nemaju, ali ti zaposleni rade za 200 eura mjesečno, ako je to napredak, ja ga ... prikaži još! ne zelim. Ceste su u očajnom stanju pošto svaka investicija završava po tajkunskim dzepovima. Osobno znam situaciju u Rumunjskoj jer živim i radim vani i poznajem nekoliko Rumunja. Svi odreda bi se vratili kući kad bi bila makar 60% Hrvatske

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.