Kultura
40243 prikaza

'Samo glupača bi dijelila krevet sa seljačinom kao Ilčić'

Komentari 23 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MichaelC 12:26 14.Veljača 2018.

    Moram priznat da davno nisam vidio veću seljačinu od ovog Tomića. Kad netko uskrati ljudima komentiranje na kolumnu u Slobodnoj, možete misliti kako je pluralistički i demokratički orijentiran.

  • Apocaliptus 14:41 14.Veljača 2018.

    Šta ovome izlazi iz vagine dok sexa svoju "ženu"? Smeđe je boje garant. Šalu na stranu - nekada sam cijenio ovog lika, s razlogom, ali humor mu je zadnjih godina postao tumor, a impotencija i starost očito čine svoje. Na ... prikaži još! Ilčića je ljubomoran jer ima lijepu ženu s kojom dokazano prakticira sex.

  • Ivicaivekivica 14:03 14.Veljača 2018.

    E da mi je vidjeti tu koja s tobom liježe. Sigurno je zbog tebe promijenila spol.

  • erton 08:49 14.Veljača 2018.

    Eh sto nema vise ovakvih ljudi na javnim pozicijama, politici... ah da takvi ljudi imaju cast,moral i vaspitanje...

  • djakputnik 13:49 14.Veljača 2018.

    E moja rajo, Tomić je za sve vas car. Čovjek širom otvorenog uma koji se usudi sve vidjeti i sve komentirati, za razliku od vaših ukalupljenih mozgova koji reproduciraju samo ono što im dozvoli Crkva ili "hrvati po profesiji". A ... prikaži još! na Ilčića ne vrijedi trošiti medijski prostor, jer je to jednostavno rečeno - mediokritet.

    • Malešnica1 23:15 03.Travanj 2018.

      Tvrdite da je Tomić širokog i otvorenog uma, a ne vidite da je kratke pameti zbog svog bezobrazluka ponižavajući i vrijeđajući nečije dostojanstvo, a ni vi niste daleko od njega nazivajući nekoga mediokritetom i ukalupljeni mozgovi

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.