Kultura
40243 prikaza

'Samo glupača bi dijelila krevet sa seljačinom kao Ilčić'

Komentari 23 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cccvvv 13:45 14.Veljača 2018.

    ne znam da li taj može napisati išta o svojim neistomišljenicima, a da ih ne izvrijeđa.

  • VinkoBrozic 20:35 14.Veljača 2018.

    Ovaj jadnik, Ante Tomić, zvani Kanta, stvarno će morati nabaviti kacigu i gas masku kako bi preživio slijedeći iskaz poštovanja prema velikom pjesniku.

  • maleticigor68 20:45 13.Veljača 2018.

    Jebote,govnar na ⁴.,.mislio sam si,ne postojis

  • lovorovcvijet 12:10 14.Veljača 2018.

    kada tebe čovjek vidi ima osjećaj da smrdiš na kilometre, a tvoja ženica je očito članica Mense ( što je Ilčić, ne bi vjerovao, buahah) čim je s tobom. Plus KRNJO iz Prološca, imao si na piku i svetca Leopolda ... prikaži još! Bogdana Mandića, komentirajući njegovu nisku građu ( jer je mogao kao patuljak biti samo svećenik), očito je da se i sam pitaš a što tvoja koza imena Zrinka radi s tobom.....operi se

  • vjaceslav 17:24 14.Veljača 2018.

    savjetovao bih mu da nabavi šešir šireg oboda

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.