Life
49096 prikaza

Zbog Jugoslavije je svijet bio na rubu Trećeg svjetskog rata

Komentari 87 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 10:28 12.Studeni 2019.

    Hdz, sdp, sdss, hsp i ostali, svi su oni isti samo su neki gori od drugih. Da se narod pita davno bi oni nestali. Narod je izgubio povjerenje u političare. Politika je plemenita znanost koja treba poboljšati život naroda koji ... prikaži još!i je na demokratski način izabrao te političare.

  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 11:03 08.Listopad 2019.

    To nije bitno. I bez jugoslavije će oni naći razlog za ratovanje ali je bitno to i jako me veseli što te tvorevine "jednakih" u kojoj je jedan narod najjednakiji više nema.

  • nadobudan 17:08 06.Listopad 2019.

    U eventualnom ww3 ne bi bilo ni pobjednika ni poraženih ! Izgubili bi svi ,a zemaljska kugla i civilizacija bi bili uništeni za sva vremena.Zato niko pametan na ni jednoj strani neće početi rat globalnih razmjera jer je i sam ... prikaži još!sam osuđen na propast !!!

  • BESTpartizan 10:25 06.Listopad 2019.

    ma oni su jedva čekali kad će se veličanstvena juga srušiti..uživali su kakav 3 svj rat gluposti.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:24 08.Listopad 2019.

      Misliš "veličanstvena"

    • BESTpartizan 17:23 08.Listopad 2019.

      ne nego baš veličanstvena drzava

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:45 08.Listopad 2019.

      Tebi možda jer mora da si potomak nekog od "funkcionara"pa ti fali "palit i žarit". Hahahaha

    • BESTpartizan 17:52 08.Listopad 2019.

      tuđmana se sjecas kao predsjednik nk partizan ?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:09 08.Listopad 2019.

      Hahahaha!!!!! ne razumijem, kakve veze ima propali klub sa "veličanstvenošću" neprirodne tvorevine jednakih naroda u kojoj je jedan narod i kasta najjednakiji. Nisi još prežalio gubitak moći.

    • BESTpartizan 18:21 08.Listopad 2019.

      idi glasat za hdz dok narod kopa po kontejnerima

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:49 08.Listopad 2019.

      Žalosno je da se od dva zla treba birati manje zlo ali bitno je da se može birati. U onom jednoumlju "veličanstvene" i zle tvorevine nisi smio misliti, napisati ili reći protiv "njih", "vas" a o izboru nije bilo ni ... prikaži još! govora. Što se tiče kontejnera, i u "veličanstvenoj" je bilo gladnih samo se nije smjelo reći da si gladan ili kopati po smeću ili kontejneru jer to ruši idiličnu sliku o utopijskom stanju u "veličanstvenoj".

    • BESTpartizan 18:52 08.Listopad 2019.

      imas lopovsku državu pokradeni narod u jugoslaviji nije bilo kontejnera narod juge je radio u firmama. ne bleji

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:25 08.Listopad 2019.

      U pravu si, nije bilo kontejnera. Ljudi su kopali po takozvanim "mrcilištima" a zaposlenost u firmama deset radnika na jednom radnom mjestu je bilo kupovanje socijlnog mira plaćanog preko leđa razvijenijih i vrjednijih naroda u "veličanstvenoj" i kreditima, zajmovima iz ... prikaži još! svijeta koje i danas odplaćujemo. Imam Hrvatsku Državu što tebe najviše boli jer tvoje "veličanstvene" više nema. Prihvati stvarnost, nema više "veličanstvene", zle, ideološki zatupljene tvorevine. Ne kmeči.

    • BESTpartizan 19:35 08.Listopad 2019.

      haha idi slavi dan neovisnosti ilitiga kolindin dan .sve ste firme uništili desmrdičari na čelu s vranjom tuđmanom kmeči plenkoviću-

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:44 08.Listopad 2019.

      Slavim, neg šta nego slavim. Idi zapali svijeću svojoj ne samo propaloj nego posve nestaloj zločinačkoj tvorevini. Sjedim, slušam domoljubne pjesme i ne može mi doći zabraniti uživati u Hrvatskoj Državi zločinci iz vremena jednoumlja.

    • BESTpartizan 20:00 08.Listopad 2019.

      revi ti svog thompsona ovaj blagdan samo slave oni koji su se obogatili 90ih haha tupsone , imas europsku uniju ujo i šuti

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 02:49 09.Listopad 2019.

      Hahaha kako si znao da sam ja jedan od tih koji su se obogatili. Obogatio sam se i sad kmečavcima iz onog sistema "veličanstvene" a sada potpuno nestale zločinačke ideologije i tvorevine zagorčavam njihovo postojanje i ideju tako što živim ... prikaži još!m u svojoj Domovini a oni nemaju svoju moć upravljanja mojim životom, mislima i riječima. Sve ovo što sam ti do sada napisao u "veličanstvenoj" se nije smjelo ni pomisliti. Sad se lijepo uhvati za uši i skači od bijesa jer mi ne možeš ništa. Ovo što si pisao po

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 02:52 09.Listopad 2019.

      .....nastavak odgovora....pokušavajući me uvrijediti svojim nazivima samo pokazuje kolika si u životu kukavica i koristiš se internetom jer ovo mi u lice sigurno ne bi imao hrabrosti reći. "Internet ratnik"

    • BESTpartizan 09:56 09.Listopad 2019.

      vidi domoljuba rodoljuba imas tu drzavu zasebe sta tebe bolikako je drugima jelte? nisimogao krast u jugi pa mi sada drzis prodike tu skakat ces od bijesa kad i hdz padne s vlasti previše lažnih branitelj i umirovljenika u lice ... prikaži još!ce ti ne bi imao hrabrosti reci koji rambo terminator druze partizani se ne boje nikoga idi revat tompaona

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:25 09.Listopad 2019.

      Hahaha, "hrabri partizan" u prevodu "internet ratnik". Sjediš u svojem sobičku dok te mama ne pozove na papicu. Tako je, imam Hrvatsku Državu za sebe, slušam domoljubne pjesme i patriotski se osjećam. Volim svoj narod i Hrvatsku Državu a to ... prikaži još! je ono što ti više nemaš i nećeš više imati. To ti izaziva tolike frustracije da ćeš vjerovatno u dogledno vrijeme podići ruku na sebe a do tada ti samo preostaje ovako "junački" komuniciraš sa pravim svijetom i pravim muškarcima.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:31 09.Listopad 2019.

      Kako su tvoji preci u "veličanstvenoj" mislili na Hrvatski Narod tako i Je mislim na vas, ostatke "veličanstvene", baš me briga kako ti je. Hdz mi nije nikakva bitna životna okupacija, postojao ili ne meni sve jedno kao i sve ... prikaži još! druge stranke i strankice. Pogrešno me stavljaš na političkoj strni.

    • BESTpartizan 10:44 09.Listopad 2019.

      tko mi se javlja ujo koji zivi na drzavnoj sisi .papak nemoj tako imas drzavu za sebe reveš li tompsona ideš li na misu kod košića?prava hrvatina zbog takvih je drzava propala.zivio drug tito

    • BESTpartizan 10:45 09.Listopad 2019.

      pravi muskarac haha desničaru začepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:21 09.Listopad 2019.

      Hahahaha, junačina, Hahahahahaha. Dali bi me ta tvoja konstatacija da sam desničar trebala uvrijediti. Jesam desničar i to ponosni u svojoj Hrvatskoj Državi. Gdje je tvoja? Tvoje ponašanje je dokaz tvoje nemoći i moje ispravne ocjene jednog djetešca koje se ... prikaži još! boji svoje sjene. Pitaj mamu kad će papica. I nemoj više kmečati.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:44 09.Listopad 2019.

      Tako, mama i tata zabranili kompjuter i mobitel. Hahahaha.

    • BESTpartizan 17:17 09.Listopad 2019.

      ozbiljno ti mislis da sam ja dječarac pa sta očekivati od glupog desničara. kad slavis dan drzavnosti luzeru jeli to dan velikog hdza?haha huhu hoho kad ti dođe milanović plakat ces

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:52 11.Listopad 2019.

      Hahahaha, bio je i milanović i račan, i sanader i svi ostali koji pripadaju istoj politici samo pod drugačijim nazivima. Slavim sve što je Hrvatsko, imam razloga za slavlje. Najveću satisfakciju mi čini to što takvi kao ti završe na ... prikaži još! aparatima jer ja slavim svoju Hrvatsku a ti i tebi slični kmeče jer vam nema više juge. Nema više jednoumlja, zabrane slobode govora, slobode misli. Još da se riješimo "nedodirljivih" ostataka iz prošlosti koji sjede na visokim pozicijama i užitak će biti potpun.

    • BESTpartizan 19:56 11.Listopad 2019.

      idi u mostar

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:34 11.Listopad 2019.

      Hahahaha.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 02:47 12.Listopad 2019.

      Hoćeš me čekati tamo? Nisam tako daleko od Mostara.

    • BESTpartizan 09:53 12.Listopad 2019.

      nemaš ti veze s hrvatskom hercegovče kad dođe sdp na vlast manje ces revat za dom

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:54 12.Listopad 2019.

      Žao mi je što ću te razočarati, nisam Hercegovac nego Slavonac. Nije da mi smeta što si me prozvao Hercegovcem ali moramo govoriti istinu a ne kao neki zaostali dijelovi prošlosti. Ako si me mislio ružnu etiketu onda me prozovi ... prikaži još! jugoslavenom, ljevičarem, sdp-ovcem ili hdz-ovcem. Hahahaha, prijetiš sdp-om hahahahahahahaha, strašan si. Hej, jesi li čuo? Nema više juge.

    • Perun 13:22 04.Studeni 2019.

      Izvidniče ako si stvarno Slavonac onda si nažalost zadojen Rvactvom. I ja sam Slavonac ali sam potpuno drugačijeg mišljenja. Slavonija je dio Hrvatske koji se najviše iseljava dok je za vrijeme Jugoslavije bilajedna od najrazvijenijih regija. A sam rat 90-ih ... prikaži još! je bio isceniran da se uništi socijalizam i ponovno vrate kolonije na Balkanu zapadnim državama. Danas je Hrvatska ništa drugo nego kolonija zapadnjačke masonerije sa sjedištem u Briselu.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:17 12.Studeni 2019.

      Perun, u pravu si, za vrijeme jugoslavije dalmatinci i ličani su dolazili u Slavoniju najest se prove i mesine kao nadničari ili su odlazili u Njemačku, Australiju itd. Sad se okrenula situacija i tako će se uvjek vrtiti u krug. ... prikaži još! Jedina novost je što naši odoše u Irsku.

    • BESTpartizan 09:28 12.Studeni 2019.

      izvidiniče ne trkeljaj ujugoslaviji se bolje zivjelo i zahvali glupom hdzu sta imas 300 000 nezaposlenih a slavoinija ti je pustinja

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:24 12.Studeni 2019.

      U jugoslaviji su bolje živjeli oni koji su bili u partiji. Isto kao i danas. Samo što tada nisi smio reći da ti je loše. Ako je tebi bilo bolje onda je jasno zbog čega. Ne znam gdje gledaš ali ... prikaži još! u mojoj Slavoniji još uvijek se ima što za popiti i pojesti, svatova, rođenja djece građenja kuća, stanova, novih automobila i još puno lijepih stvari. Meni je bolje nego u jugi koje hvala Bogu nema više, nestala je.

    • BESTpartizan 10:26 12.Studeni 2019.

      nemaš ni za kruh slavonija se iseljava a tebi je dobro jer glasaš za hdz desničaru takvima kao tebi je bolje danas jer ste se obogatili u 90ima

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:38 12.Studeni 2019.

      Ja jesam desničar i drago mi je da si to primjetio i samim tim nisam hdz-ovac ili ne daj Bože sdp-ovac. Ako me želiš uvrijediti reci mi da sam jugoslaven. Kako ja vidim ti si taj koji nema za kruh ... prikaži još! jer tebi nedostaje juga u kojoj su tvoji vedrili i oblačili. Meni juga ne treba a nisam se obogatio 90-tih.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:39 12.Studeni 2019.

      Radim za svoju plaću, imam četvero djece, svi školovani(neki se još školuju) puno prijatelja, automobil, kuću, kuću n moru a najvrjednije je mogu reći što hoću, kome hoću bez bojazni da će mi doći milicija na vrata.

    • BESTpartizan 10:46 12.Studeni 2019.

      nisi ti jugoslaven nego bican glupoi desničar ili hdzovac ili hspovac nabijem ti ovaj kapitalizam

    • BESTpartizan 10:46 12.Studeni 2019.

      tuđman te obogatio 90ih razumijem ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:56 12.Studeni 2019.

      Ujo???? Nisam "ujo". Nego kad već ideš u tom smjeru. Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio, nad kim ih je počinio i zbog koje ideologije, razloga?

    • BESTpartizan 10:59 12.Studeni 2019.

      tza vrijeme juge je bila manja nezaposlenost tvornice su radile, izvoz veći,kriminala nije bilo goli otok je radio.besplatno zdravstvo i školstvo.a sada imas kolindu i plenkovića pa im daj glas

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:19 12.Studeni 2019.

      Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio, nad kim ih je počinio i zbog koje ideologije, razloga?

    • Perun 09:18 18.Studeni 2019.

      Ako aludiraš na blejburg i ovo poslije njega to je sve zasluga veleizdajnika pavelića koji je naivne ljude nasamario u smrt. Tito nije izdao nikakvu zapovijed da se ikoga likvidira a to što je bilo likvidacija onih koji se nisu ... prikaži još! htjeli predati je krivica pavelića i ustaške bande. Civile se nije msjelo ubijati ali je činjnica da je bilo osveta. Međutim to ne mjenja karakter partizana koji su bli oslobodilačka i jedina antifašistička vojska.

    • BESTpartizan 10:20 18.Studeni 2019.

      perumn ne mozes ti to objasnit *** koji veliča ndh nek počne od početka rata i kon logore. i tko je bio uz hitlera.na bleuburgu nije poginulo ni 5 posto hrvata a tko ih je gonio tamopa tuđman i hebrang

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:15 18.Studeni 2019.

      Osuđujete li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio, nad kim ih je počinio i zbog koje ideologije, razloga? Pričanje naučenih lekcija indoktriniranih od strane pravednika" u kojima se opravdava svaki zločin osim njihovog i prebacivanje krivnje na same ... prikaži još! žrtve. "Sami su krivi što su bili Hrvati"

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:59 20.Studeni 2019.

      Nema osude, pa to sam i očekivao od antife, najvećih fašista novog vremena..

    • BESTpartizan 17:01 20.Studeni 2019.

      izgubili ste 1945 sad kmeči

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:17 20.Studeni 2019.

      Hahahahahahahaha, kaže antifa, najveći fašisti novijeg doba koji kmeči zbog nestanka najzločinačkije tvorevine i gubitka povlaštenog položaja. Hmmm, tko je izgubio.

    • BESTpartizan 09:46 21.Studeni 2019.

      antifa ima svoj blaghdan znaci pobijedili smo a ti di u madrid odnesi mu cvijece

    • Perun 11:04 21.Studeni 2019.

      Izvidnik ti si zaluđeni nacist i fašist. Šta ti misliš da sada imaš Hrvatsku valjda????? Hrvatska je danas kolonija zapadnjačke globalističke masonerije kojoj je cilj raseliti i asimilirati sve male narode mirnim metodama tj. mrkvom a ne batinom.

    • Perun 11:05 21.Studeni 2019.

      Vlastita vlada ti donosi bezuvjetno zakone koji se spuštaju iz Brisela a ti misliš da si neovisan???!???!?!?!? To dokazuje da ti ili ne razumiješ što znači neovisnost ili si samo švapski fašistički ug*z. Vi ultradesničari sami sebi skačete u oko ... prikaži još! i još se pravite pametni uz to. Tragikomedija.

    • Perun 11:07 21.Studeni 2019.

      I još nešto: šta je to netko nebesko prailo da ne postoje loši Hrvati?????? Svi ustašoidi su antiSlavenski nastorjeni i samim time ne mogu se smatrati pravim domicilnim Hrvatima već samo pohrvaćenim Vlasima kao što je i pavelić bio. Hrvati ... prikaži još!i su Slavenski narod a paveličevci su si zabrijali da su germani. Tako da ili si Hrvati ili si švapski potrčko.

    • BESTpartizan 11:50 21.Studeni 2019.

      peun sve si rekao ajde ti to domoljubu objasni eno mu plenković pa nek mu daje glas hrvatsku je hdz opljačkao,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:24 21.Studeni 2019.

      Nitko nije ni rekao da postoji nebeski narod i da Hrvati ne mogu biti loši, čak što više ja tvrdim da su ndh i ustaše učinili veliku grešku i zločine. Ja sam taj koji osuđuje sve što su loše napravili ... prikaži još!i prema bilo kojem narodu ili pojedincu jer za mene ne postoji dvostruko mjerilo. Samo antife sebe smatraju nepogrešivim i da je sve sto su počinili, bilo dobro lil loše , učinili "u ime naroda i pravde".

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:25 21.Studeni 2019.

      Zločin je zločin i tko god ga negira, umanjiva ili opravdava je fašist i nacist bez obzira kojoj ideologiji ili političkom spektru pripada.

    • Perun 15:34 21.Studeni 2019.

      Ono što ti ne diverzificiraš jeste da je u germanskom nacizmu istrebljenje naroda iliti Lebensraum bila službena piolitika njemačke pod kojom su se činile ogromna zlodjela protiv svih Slavenskih naroda. Ono što se dogodilo na blajburgu ili križnom putu nije ... prikaži još! bila ničija službena politika a ponajmanje Titova.

    • Perun 15:35 21.Studeni 2019.

      To se prvesntveno događalo zbog pavelićevih zabluda ili iz osobnih osveta četnika koji su prešli u partizane. To nikada nije bilo odobreno od KPJ ili Tita za razliku od NDH-ovske politike pavelića koja je bila uistinu genocidna.

    • Perun 15:37 21.Studeni 2019.

      Komunizam i nacizam nikada ne mogu biti isti jer se jedna ideologija bazira na ravnopravnosti ljudi i radništva a druga na umišljenoj superironosti i želji za etničkim čišćenjem naroda. Sve drugo su gluposti.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:33 21.Studeni 2019.

      Pročitaj rezoluciju EU od 19.10 ove godine. Osuda SVIH totalitarnih režima i njihovih zločina je službeni stav EU pa i svijeta bez obzira tko ih je počinio i nad kime. Samo umišljene veličine dvostrukim mjerilima pokušavaju opravdati, negirati ili umanjiti ... prikaži još! zločine počinjene u ime njihove ideologije ili politike.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:34 21.Studeni 2019.

      Službena komunistička politika staljina nije bila ubijanje 20 000 000 sunarodnjaka ali ih je ipak ubio. To je zločin i ako nije bila službena politika. Službena komunistička politika Kine nije bila ubijanje i ugnjetavanje pa je ubila i više ljudi nego staljin.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:35 21.Studeni 2019.

      Službena politika tita i kpj nije bila ubijanje neistomišljenika ili pripadnjika poražene strane ali su ipak pobili na tisuće zajedno sa njihovim obiteljima, otimali domove i imovinu. Veliki broj politički podobnih zasjelo je u nacionalizirane i otete stanove čak i židova.

    • Perun 10:30 04.Prosinac 2019.

      Laprdaš gluposti kao i liberalni globalisti i pritajeni nacisti iz genocidone EUtanazije: Koga boli kurac što su najveći genocidaši u povijesti i teroristi cijelog svijeta u svojoj idiotskoj rezoluciji izjavili. To je bitno samo takvim intelekutalnim mulcima poput tebe koji ... prikaži još! slušaju zapadnjačke autoritete. Pljuc.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:45 14.Prosinac 2019.

      Perun, nemoj se živcirati, puknut će te moždani (ako pogodi). Evo, čisto da definiramo, nacizam, fašizam, komunizam, tito i kpj =zločinačke ideologije i totalitarna uređenja društava. Potrebno ih je zabraniti ali najbitnije je osuditi sve zločine koji su počinjeni u ... prikaži još! njihovo ime. Ti bi vjerovatno osudio sve osim onih koje su počinili tito i kpj. Licemjerno i dvolično. Nego znaš li da su današnji antifašisti zvani "antife" najveći fašisti i šovinisti svijeta?

    • Perun 12:29 16.Prosinac 2019.

      Izvidniče ti si nažalost jako neuk i ponavaljaš gluparije turčina hasana- bega narkomana bujanca i njima sličnih mutavaca koji prema svojim devijantnim razmišljanjima adaptiraju povijest.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:12 21.Siječanj 2020.

      Perun, moje mišljenje sam ti objasnio i osuđujem sve zločine i zločinačke, totalitarne sustave. Pitam te sad, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio, bez obzira na političku ili ideološku pripadnost. Pokaži koliko si ti neuk ali ... prikaži još! naučen braniti zločince zbog njihove ideologije.

    • Perun 09:26 06.Travanj 2021.

      Stari nije zločin ubiti neprijatelja ili veleizdajnika svoga naroda. Partizani nisu bili bezgrešni ali nema nikakvog zločina u ubijanju ustaša. Ustaše su veleizdajnici Hrvata kao Slavenskog naroda koji su vlasititi narod htjeli podrediti najgorim zločincima u povijesti germanskim nacistima da ... prikaži još! budemo njihovi psi i za njih radimo poslove protiv bratskih naroda.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:59 26.Rujan 2021.

      Perun, to nije odgovor na pitanje koje sam ti postavio vezano za to osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio, bez obzira na političku ili ideološku pripadnost ali si dosljedno, baš kako sam i rekao da si ... prikaži još! naučen a ostao neuk jer pokušavaš naći opravdanje za zloči i za njihove počinitelje. Tipično za one koji su i sada spremni počiniti zločin protiv onih koji misle i govore drugačije. <Sigurno bi volio potegnuti za nasilnim rješavanjem ljudi kao što sam ja.

    • BESTpartizan 09:58 27.Rujan 2021.

      a e ovo onog internet ratnika od lani , osudujes li zločinacku ndh i ustase???

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:37 31.Listopad 2021.

      bestzločinac, još živiš bez zločinačke tvorevine juge i desetog na listi najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća? Vjerujem da još uvijek osuđuješ sve zločince i zločine bez obzira tko su i bez obzira kojoj ideologiji pripadaju baš kao i ja. Nadam se ... prikaži još! da nisi promijenio mišljenje o osudi svih zločina i zločinaca? to se baš ne bi lijepo prihvatilo na HRVATSKOM OTOKU VISU.

    • BESTpartizan 09:44 01.Studeni 2021.

      de si zliočinac ustaski jesi se pomnolio hdzovcima osudujem budalelu staske pioput tebe hahahaaha jesi se pomolio marku sak,eji nakon dogovorenog rata

    • BESTpartizan 09:51 01.Studeni 2021.

      tko je tita osudio bujanec haha uataso zacepi dosao si iz minhena

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:31 01.Studeni 2021.

      bestzločinac, vidim da si se uzbudio što sam napisao istinu o zločincu titi koji je deseti na ljestvici najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća. Zamisli, od prvih deset šestorica su komunistička ideologija, dvojica militanti a dvojica fašisti. Hahahah!!!! Istina i činjenice su ... prikaži još! bitne a tvoji osjećaji su nebitni. Zločinci su zločinci, zločini su zločini. Ne postoji opravdanje za zločin i zločinca.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:31 01.Studeni 2021.

      Budi kao ja, osudi sve zločince i njihove zločine bez obzira tko su i kojoj ideologiji pripadali. Nego kakva je situacija na HRVATSKOM OTOKU VISU u HRVATSKOM GRADU VISU? Kad sam bio u sedmom mjesecu bilo je odlično. Nigdje niti ... prikaži još!ti jedne zvijezde petokrake na glavi. Ili si se predomislio pa te sram ili se bojiš hodati sa tim smećem na glavi.

    • BESTpartizan 18:29 01.Studeni 2021.

      tvoj pavelić ne 1 na listi smradu zivio drug tito

    • BESTpartizan 18:30 01.Studeni 2021.

      imam ja petokraku luzeru nisam kao ti fasista

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:47 02.Studeni 2021.

      bestzločinac, pavelić nije moj i neznam odakle si to zaključio da je pavelić moj? Izgleda da ti tvoja niska razina inteligencije stvara probleme oko toga. Gdje, kad i kojim riječima sam ja rekao da je on moj? Gdje, kad i ... prikaži još! kojim riječima sam ja veličao ustaški režim i pavelića? Ti izgleda ideš ....

    • BESTpartizan 10:45 03.Studeni 2021.

      on je tvoj zločinac i idol zato zacepi nema ti vise fasizma ubijanje djece u logorima da li reves za dom spremnio kad ga zabrane manje ces biti ujo

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.