Life
15974 prikaza

Svoj život su predale Bogu, i odrekle se seksa

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bjuk44 19:51 08.Prosinac 2018.

    "...ili javno ili ozbiljno prekršiti čednost..." Kako se neozbiljno prekrši čednost? Pročitajte više na: https://www.express.hr/life/svoj-zivot-su-predale-bogu-i-odrekle-se-seksa-19005 - www.express.hr

    • dioklecijan 23:54 08.Prosinac 2018.

      I šta ti znači sad na ovome članku stavljat link toga članka ?

    • bjuk44 10:31 09.Prosinac 2018.

      @dioklecian, Ja stavio link????? Pa i da sam htio, ne bih znao kako. No, tebe muči link, a ne sadržaj mog posta. Pozdrav rimski care (Roman emperor (284–305 ce)ili štogod već)

    • dioklecijan 17:20 09.Prosinac 2018.

      Ma jasan mi je tvoj post nego mi čudno da netko stavlja link od članka na kojem komentira. Kako sad? Stavio ga netko drugi u tvoj komentar ;)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.