Life
162353 prikaza

Studenti i prostitucija: Danju uče, noću zarađuju 3000 kuna

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar indoda
    BMKZS 19:58 08.Srpanj 2015.

    Biti ću krajnje otvoren i reći ću da se ovdje striktno radi o klasičnoj prostituciji i lakoj zaradi. Točka!

  • Tomo 02:30 22.Listopad 2016.

    Eh. Danas je moderno zaradjivati pa na koji bilo nacin, a ovaj nacin za mlade je naj jednostavniji u vrijeme besposlice, a i ponekad i uzivanje,

  • Avatar Tiranosaurus
    Tiranosaurus 23:53 06.Svibanj 2017.

    A kaje s muškom studentskom populacijom? Oni plivaju u novcu i ne poznaju neimaštinu? Kak oni preživljavaju..ha? Ma koliko god tvrdile da to nije lako vi ste izabrale lakši put do novca..a tak se ne gradi osobnost za život..je..da..znam da ... prikaži još! nije lako gledat kak se okolo furaju trendi torbice i obleka..i zlatne cipelice..treba biti "in"..sve ste vi samo kokošarke kaj se naslikavate na kavicama po centru na potezu Cvjetni - Bogovićeva..imal sam priliku upoznati vas nekoliko..lutke od krvi bez ideje

  • maxyy 12:39 06.Svibanj 2017.

    Koja je to laž. Kriva je mama, kriv je tata, i ne znam tko. Svaka se besramno podala NOVCU. Čak i onda kad je imala dovoljno za preživljavanje na faksu. I to sa samouzdržavanjem studentica su također priče za malu ... prikaži još! djecu. Ona koja je upisala fakultet i našla smještaj, u startu ga je imala čime platiti, platili su joj roditelji. Poštene studentice nađu posao preko studentskog ugovora i rade POŠTEN posao. Sve ostalo su kao što piše u tekstu- kurve! Nadam se da će se to kurvarluk uskoro legalizirati

  • Avatar krnjevo
    krnjevo 06:47 30.Lipanj 2015.

    A kad onda uče?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.