Life /svjetsko-prvenstvo2018
109976 prikaza

Srbi ne mogu prihvatiti da smo pobijedili Rusiju

Komentari 27 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arty50 06:27 09.Srpanj 2018.

    Nema potrebe da se čovjek nervira oko nekih trivija, idemo dalje do finala.

  • ada 10:03 09.Srpanj 2018.

    ovakvim načinom Srbija je dokazala, koliko je jedna zaostala država koja živi u prošlosti, nije ni čudno, što nju EU ne želi. Da su kojim slučajem oni igrali sa Russima, ja bih navijala za njih...šteta, ipak smo susjedi...

    • Onetwothree 10:36 09.Srpanj 2018.

      Informer kojeg citiraju je ekstremni nacionalistički portal. Hrpa ljudi navija za Hrvatsku, koliko sam vidio na nekim drugim njihovim portalima.

    • mirjana 16:28 09.Srpanj 2018.

      Ljudi si ne bi trebali dozvoljavati da im napisi po portalima i nekolicina komentatora formira mišljenje o cijeloj naciji. Imamo i mi svoje bisere pune mržnje ili bolje reći trolere.

  • Janko 13:48 10.Srpanj 2018.

    Apsolutno netačno! Velika većina građana Srbije je navijala i navija za reprezentaciju Hrvatske! Nažalost, režimskom, tabloidnom smeću, je dozvoljeno da piše šta poželi u svrhu huškanja jednih na druge!

  • Sany 00:22 10.Srpanj 2018.

    Ja Sam iz Sarajeva ,pratim I citam o SP I vidim koliko ovi novinari lazu I huskaju narod.Mnogo ljudi u Srbiji navija za Hrvatsku I IMA pozitivne komentare...IMA naravno I onih drugih,Ali ovi novinari truju narod kao sto su to radili I 90-tih

  • Onetwothree 10:34 09.Srpanj 2018.

    Ovo je vrlo nekorektan i huškački članak. Zašto želite da građani Hrvatske misle da ih u Srbiji mrze? Citirate Informer koji je i tamo sprdnja, najekstremniji portal. Neki dan sam čitao komentare na Blicu i gledao neke video ankete. Većina ... prikaži još! ljudi podržava Hrvatsku.

    • mirjana 16:33 09.Srpanj 2018.

      Istina Onetwothree gledala sam anketu na ulicama BG, puno ljudi je navijalo za nas, neki su rekli da bi bez problema za nas navijali i u kockicama. To je kao da mišljenje o nama ljudi izvan HR stvaraju na temelju Bujice.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.