Style
72478 prikaza

Pleso je mogao izgledati ovako, ali smo odbili Zahu Hadid

Komentari 14 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • t0c 18:12 05.Lipanj 2017.

    kakva glupost, pa zaha hadid je mrtva već godinu dvije

  • TUPOLEV 18:54 01.Lipanj 2017.

    Pa možda je bio preskup pa su morali odbiti taj projekt. U čem je problem? OK ruku na srce baš izgleda super što je gospođa predložila i baš šteta ali ja sam siguran da je bilo odbijeno jer previše koštalo. ... prikaži još! Prema tome.....................

  • Kokolino 20:48 01.Lipanj 2017.

    Autorica teksta sugerira da je Zagreb samo trebao reći DA i ovaj terminal bi milošću božjom pao s neba izgrađen. Al je zaboravila napomenuti da je čak i pobjednički rad od Kincla odbijen u originalu jer je previše koštao, te ... prikaži još! je prerađen kako bi došao unutar budžeta pa smo dobili ovo što imamo danas. Zamolio bih zato godspođu Arslani da nam svima objasni kojom magijom bi to ovakav terminal koji okvirno košta milijardu eura, uspjeli sagraditi za četvrt milijarde. Unaprijed hvala!

    • SASA 22:28 01.Lipanj 2017.

      Kada bi primjerice odlučili za sebe graditi kuću u kojoj namjeravate živjeti, za pretpostaviti je da bi prilikom određivanja pravila natječaja (na kojeg ste pozvali svjetske arhitekte) vrlo vjerojatno naveli i cijenu izgradnje koju ste sposobni podnijeti ili financirati. Zar ... prikaži još! ne ? Milost božja nema nikakve veze sa izvedenim hangarom niti sa tekstom kojeg ste pogrešno interpretirali.

    • kremsnita 11:23 02.Lipanj 2017.

      Nisam baš najbolje upućena,no koliko znam,kad se ide u raspisivanje natječaja piše se i mogući budžet

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.