Top News
34067 prikaza

Plenki joj sređuje super posao - Žalac bježi iz Hrvatske

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • prexton 21:04 24.Rujan 2019.

    Hvalili kao najbulju . Čitam i ne vjerujem. Pa i nema najbulju . jedino ako se računa ko največa bulja

  • Satrapija 15:41 25.Rujan 2019.

    Čovječanstvo je stvorilo evolucijsko-socijalni sistem koji ne funkcionira i koji je prepun kontradiktornosti. S jedne strane evolucija diktira preživljavanje i odabir najboljih/najprilagođenijih, a istovremeno tehnologija omogućava upravo onim najlošijim i najneprilagođenijima da se razmnožavaju brže od najboljih/najprilagođenijih i penju na ... prikaži još! vrh tog istog sistema.

  • Avatar kvasac40
    kvasac40 20:42 24.Rujan 2019.

    Krmača.

  • mad975.IA 18:36 24.Rujan 2019.

    Zaslužila je, neka se malo odmori od razmišljanja kako ovdje maznuti lovu. Tamo je čista lova.

  • Annettebuehler 13:37 24.Rujan 2019.

    Ovo je najbolji posao koji Google sadA plaća. Prvog mjeseca primio sam 29736 dolara za rad 3 sata dnevno. Počeo sam prije četiri mjeseca i odmah sam ponio kući najmanje 7835 do 9454 dolara tjedno. --------->>>> w­w­w.N­e­t­w­e­b­3.c­om

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.