Life
80484 prikaza

Hitlerov časnik: "Povraća mi se od Pavelića"

Komentari 29 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • PetarKaradjordjevich 18:19 23.Lipanj 2017.

    A kruže i drugačije priče o Von Horstenau

  • goran222 20:52 23.Lipanj 2017.

    budagigo to što si ti bio kukavica i govno to je tvoj problem,ja sam se od uvijek pisao kao Hrvat i osamdesete kada sam upisao poljoprivredni fakultet i osamdeset četvrte kada sam upisao DIF i išao sam u crkvu ne ... prikaži još!e baš često ali sam išao i nikada nitko mi nije radio probleme,kada ti dođu iz guzice u glavu neke stvari i kada budeš mogao normalno razmišljati (u što sumnjam ali se nadam za tvoje dobro) možda shvatiš neke stvari

  • CICA 18:59 25.Srpanj 2017.

    fino se pise istina o ustasam ai hrvatima a oni danas sve po starom, e jadna vam vasa ustaska majka koja vas je rodila onda i danas

  • TONCI 14:34 01.Rujan 2018.

    gospodo ovo pustite istoricarima neka se bave ali krajnje korektno prema obadvije strane i ustase i partizani.nasa danasnja vlast treba samo da se bavi uvjetima za bolji zivot svi hrvatski gradjana bez obzira na njegovu pripadnost.danasnja vlast ne moze da ... prikaži još! obezbjedi nam pristojan zivot neka ode odmah ,stoce nam siromasan narod dajte da taj narod da zivi od svoga rada toje hrvatski narod.prozuvate i ustase i partizane pa i poistovjecujete svi su dolazili na vlast preko grobiva.

  • nelson 18:37 22.Lipanj 2017.

    da je hitler dobio rat sredio bi on pavelića

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.