Kultura
23002 prikaza

"Slavljenje ustaša i NDH je psihološki problem"

Komentari 1042 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hrvat 09:57 24.Travanj 2020.

    pustite HOS na miru. a sta rade židovi palestincima. licemjerje

  • Avatar film
    film 17:26 24.Travanj 2020.

    pijavica,etno biznismen isto ko i pupovac....

  • avatar 18:48 24.Travanj 2020.

    Svaki dan jedna tura antifaiživljavanja i veličanja komunsitičkih diktatora i njihovih režima. Za početak, kad nekome broj žrtava padne sa milijun na 5% kao što je to slučaj u Jasenovcu, onda su ti likovi izgubili legitimitet, i ta tema zahtjeva ... prikaži još! novi znanstveni pristup koji je omogućen svima, a ne samo bivšim komunistima. Isto ponoviti i sa komunističkim zločinima. I završiti tu priču.

    • BESTpartizan 20:23 24.Travanj 2020.

      da ustašo to su najveci zličinci ustase kon logor su imali ubijali civile sramiš se toga ujo?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:44 24.Travanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:01 25.Travanj 2020.

      U ZVIDNICE stavi ime iprezime da te vidim onda

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:49 25.Travanj 2020.

      bestZločinac, samo pitam tako da svi vide koji odgovor daješ odnosno da si bvoličan i da imaš dvostruka mjerila. Ili osudi ili opravdaj SVE zločine. Odgovori pa onda postavljaj pitanja. Imaš moju sliku, imaš adresu koju sam ti dao u ... prikaži još! srcu Hrvatske Dalmacije u Hrvatskoj Državi, imaš moj nadimak po kojem me svi znaju, dođi ti koji si bez nadimka, slike, adrese. Stisni muda. Dođi.

    • BESTpartizan 18:48 25.Travanj 2020.

      šugavi zaudaras na strah imas proljev?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:20 25.Travanj 2020.

      bestZločinac, ne želim druge ljude, pametne, kao što je ovaj "avatar" trolati pitanjima koja sam ti postavio puno puta kao što je "osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?" ili da nađeš opravdanje za zločine ... prikaži još! kako bi pokazao koliki si dvoličan i imaš dvostruka mjerila. Isto tako imaš moju sliku, imaš adresu koju sam ti dao u srcu Hrvatske Dalmacije u Hrvatskoj Državi, imaš moj nadimak po kojem me svi znaju, dođi.

    • BESTpartizan 19:23 25.Travanj 2020.

      bleiburg

    • BESTpartizan 19:23 25.Travanj 2020.

      reci napiši ovdje ako si hrabar stalnmo isto kakis smradu ustaski faisticki

  • kradezeovac 13:24 24.Travanj 2020.

    smeće jedno, tko je više genocidan do tih tvojih... mrš !!

  • Avatar NancySN92
    NancySN92 23:42 23.Svibanj 2020.

    Sarah, 37. w​​w︅︆​w​.​l​​o︅︆v​e​︅︆​x​​x​​.​c​︅︆l​​u​b

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.