Znanost
1180 prikaza

Evo što će vam se dogoditi ako u javnom zahodu sjednete na popišanu dasku

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ZeljkoRiyadh 10:22 10.Veljača 2016.

    Nisam baš uvjeren u sve tvrdnje koje se u ovom članku olako iznose kao standard za osobnu higijenu...no, takve olake tvrdnje je i očekivati iz američkih izvora. Čak se ne slažem ni s tvrdnjom da "...urin obično ne nosi štetne mikrobe...".

  • ZeljkoRiyadh 10:24 10.Veljača 2016.

    Pa urinarne infekcije su jedne od najčešćih infekcija u modernom svijetu, pa osim bakterija, kao tjelesna tekućina sadrže i viruse...i evo infekcija i tko zna kakvih boleština. Mene osobno zabrinjava takva, rekao bih čak, nadriliječnička propaganda lošeg nivoa osobne higijene...

  • ZeljkoRiyadh 10:24 10.Veljača 2016.

    ...radim u inozemstvu već nekoliko godina u multikulurnoj zajednici kolega skupljenih sa svih strana svijeta...Egipta, Pakistana, Indije, Indonezije...i zabrinjava me izloženost bakterijama i virusima na koje moji kolege imaju stečeni imunitet, a ja nemam...

  • ZeljkoRiyadh 10:25 10.Veljača 2016.

    Što bih rekao na stav da mogu sjesti na popišanu WC dasku dok sam bio u Nigeriji za vrijeme epidemije ebole...zar me to tada nije trebalo zabrinjavati??? Ili sada, kada hara epidemija i ljudi umiru od Lassa virusa???

  • ZeljkoRiyadh 10:26 10.Veljača 2016.

    No, ima još jedan loš aspekt ovakvih, po meni, loših propagadni: ako popišana WC daska nije problem, tko će nakon sebe takvu dasku očistiti...nema potrebe ni problema? A onda smo samo korak bliže situaciji koju sam toliko puta sreo i ... prikaži još! srećem i danas po nerazvijenom svijetu...posranih WC-a...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.