Life
48917 prikaza

Arkan je pljuskao Mladićeve vojnike, brijao im glave...

Komentari 53 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Stefanel 13:08 01.Prosinac 2017.

    Nastava.. Arkan istina je neupitna i ovo se lako moze provjerit u vrijeme najvece ofanzive armije BiH na srpska mjesta koja se pokazuju lako osvojiva iz mnogih razloga: apatija od nestasice najosnovnijih potrebstina, hrane nema, l.ko je ima malo puskom ... prikaži još! je cuva, ulje, kruh, meso, bilo koje je veliki luksus, struja ne dolazi mjesecima itd..dok pojedini funkcioneri profitiraju sa milionskim iznosima zaradjenim za mjesec dana radeci tri dana u tjedu. Cak i humanitarna pomoc koja je zakon

  • Stefanel 15:11 01.Prosinac 2017.

    Vec se desio Prijedor, Doboj, Zvornik, Brcko je licilo na mjesto gdje nije bilo ni malo,sasvim malenog prostora,na recimo nekom.igralistu pokraj skole ili vrtica da je taj mali prostor Izgledao sacuvan od rata. Govorim to jer je Brcko izgledalo kao ... prikaži još! grad spaljen napalmom Totalno. Sve i jedan stan, jedan prozor, jedna kuca , pumpa, ducan js bio izgorio od napalma siguran sam Proucavao sam oziljke napalma i identicni su onima iz Brcgkog. Osim ako nije koristeno nesto identicno. Bio sam u tome .

  • Stefanel 13:00 01.Prosinac 2017.

    Arksn povlaci ostatke svoje privatne vojske iz BiH kada mu njegov nagon za ponizavanja i torturom osoba koje on bog rata smatra nesposobnim za zivot jer ne mogu svoju otadzbinu da brane. Krijuci cinjenicu da je on izbjegao sluzenje JNA ... prikaži još! jer mu je otac bio vojno lice i nije zelio da mu sin ima ikakvog iskustva sa jna..Vjerovatno vec tada znajuci damu sin ne ide samo na obicno trkeljanje po svedskoj ili danskoj nego da su tu.i mali neocisceni, vecinom slucajeva rodbinskim vezama iznudjeni atentati.

  • Jugoivo 10:53 02.Prosinac 2017.

    Koješta! Zna se ko je bio Arkan, ("upoznao" ga je i Tudjman). Ma taman posla da je pljuskao Mladićeve vojnike! Htio je zapovjedati u Bosni. Mladić ga je potjerao.

  • Stefanel 13:49 01.Prosinac 2017.

    Ubrzo zatim se cijeli kvart spusti do slobine kuce da vide sta rade tu toliki uniformisani, dobro naourazano i stasiti momci koji su se pojavili ofarbanih lica kao da idu sad u boj i imali su jako neprijateljski odnosvprema narodu ... prikaži još! jer niko nije iz Inata da kupj oplkaclsnu inptoforobvu hranu koja je najvjerojatnije bila namjenjena zepi ili tako nekoj zasticenoj zoni. Babo Abdic js imo isvega sto ti sr ce zazeli. Njemu un nije trebo. On je bio pun robom ko brod i jos mi nije jadsno kako js mogao

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.