Kultura
25734 prikaza

Šerbedžija: "Juga je propala zbog bitangi"

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zvonik 17:58 02.Studeni 2016.

    Slažem se sa Radom da je bivša država propala zbog bitangi.

  • vekavac 18:48 02.Studeni 2016.

    Rade da tvoji nisu posegnuli za mojom zemljom i mojim morem mogli smo se i mi razići u miru. Ti si kao kurva podvio rep i pobjegao u Ameriku bez ijedne riječi kritike Miloševiću i pročetnočkoj vladi .Sada bi da ... prikaži još!a dijeliš savjete i praviš se lud a uredno ljetuješ na Brijunima na teret Hrvatskih građana.

  • cico1964 09:23 03.Studeni 2016.

    šugavac jedan ušljivi.govno umišljeno! kada čujem ono tipa "ko nas zavadi ?" jebo bi ti sve što imaš! niko nas nije zavadio smrdljivac jedan četnički već su tvoja bradata braća napala druge narode. da imaš imalo ljudskosti u sebi rekao ... prikaži još! bi kako jest .ali čovjek i srbin to su dva različita pojma.ti intelektualac? ti umjetnik? ti si govno !

  • nikolina2008 14:22 29.Srpanj 2019.

    Zbog takvih bitangi koji pljuju po Šerbedžiji i jesmo tamo gdje smo.U banani majmuni nepismeni.

  • nikolina2008 14:20 29.Srpanj 2019.

    Pa upravo zbog takvih bitangi koji pljuju po Šerbedžiji i jesmo gdje smo.U banani majmuni.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.