Znanost
2618 prikaza

"Ne postoje rođeni vjernici, nitko se ne rađa religiozan"

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vjaceslav 17:24 18.Ožujak 2018.

    zaista, ima tu nešto, ali ako smo vjeru naslijedili od naših očeva, a oni od svojih, od koga je vjeru naslijedio prvi vijernik jer on nije mogao imati uzor - kako mu je na um pao pojam boga?

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 01:33 30.Ožujak 2018.

      Još od pećinskih ljudi, uvijek je postajo taj jedan koji nije ništa radio, nije lovio, beskorisno smeće je ležalo i spavalo dok su drugi ginuli od posla i u lovu na divlje životinje. Taj je govorio "ja ću se moliti za vas" ...

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 06:46 05.Travanj 2018.

      Nisi naslijedio, nametnuta ti je. Od strane tvoga oca.

    • vjaceslav 04:06 07.Travanj 2018.

      prom_1, a ocu je to nametnuo njegov otac, njemu njegov otac i tako sve dok ne dođeš do boga-oca

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 11:45 07.Travanj 2018.

      Ta neradnička bitanga je imao potomstvo. Da se razumijemo, svećenstvo čine pametni i zli ljudi. To nisu glupani. Zli, proračunati, pohlepni, lijeni itd..

  • jluci82 09:00 20.Ožujak 2018.

    religija je biznis pravi. svatko bi htio vječno živjeti i eto "recepta".Kod religijske dogme analitičko uopće ne postoji-židovi su genijalno odigrali sa katolicizmom-budi pokorna bogobojazna ovca u ovozemaljskom životu i ništa ne pitaj,a kad krepaš ....all inclusive u raju i to vječno jbt

    • vjaceslav 04:11 07.Travanj 2018.

      uopće ne znaš kako razmišljamo mi vjernici. mi za života vjerujemo u nevidljivo nadajući se da ćemo kada umremo vidjeti ono u što smo vjerovali.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.