Life
36773 prikaza

Zabranjena sličica: Greškom smo vidjeli ubojstvo JFK-a

Komentari 36 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maks20022
    maks20022 18:36 07.Ožujak 2020.

    Pogledаjtе mоjе videоzapisе о mastuгbaсiji na web каmегu – w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆f︆︆ck69︆︆.︆︆site

  • BESTpartizan 10:52 22.Studeni 2019.

    taj čovjek s kišobranom nema veze s ubojstvom jfka,bio je još 1 atentator iza ograde.mafija je ubila jfka.

    • metalhead 06:30 23.Studeni 2019.

      nije mafija imala tako obucene strjelce to je djelo malo vecih igraca

    • BESTpartizan 09:28 23.Studeni 2019.

      kojih igraca?

    • metalhead 08:16 01.Prosinac 2019.

      cia,vojska takvi igraci

    • BESTpartizan 09:40 01.Prosinac 2019.

      ma ne vjerujem to je mafija osvetila jfka.

    • metalhead 06:42 03.Prosinac 2019.

      dobro mozda je mafija imala malo prste u tome ali ja mislim da je to dio puno vece organizacije

    • BESTpartizan 09:52 03.Prosinac 2019.

      to su mafijaši napravili, jfk je mnogima stao na žulj.

    • metalhead 06:49 04.Prosinac 2019.

      i jedan od razloga je što nije htio rat u Vijetnamu i to nešto govori

    • BESTpartizan 09:57 04.Prosinac 2019.

      ma nije to zbog vietnama

    • metalhead 07:56 07.Prosinac 2019.

      razmisli cim je na njegovo mjesto dosao jhonson cini mi se odmah se islo u vijetnam jer pazi u ratu se vrte ogromi novci koji imaju koristi vjerovatno ovi na visim pozicijama

    • BESTpartizan 09:47 07.Prosinac 2019.

      ja mislim da je tu umijesana mafija jerje castro potjerao mafiju iz kube

    • metalhead 08:37 08.Prosinac 2019.

      a gle moguce imaju i oni moc to je sigurno samo to je jako dobro isplanirano i sumljam da su oni to u stanju izvesti

    • BESTpartizan 09:44 08.Prosinac 2019.

      pa mafija je planirala to ubojstvo isto kao i brata ubili

    • metalhead 18:05 09.Prosinac 2019.

      ajde sad ti meni reci tko je imao toliku moc da sve dokaze zataska i da svjedoci umiru pod nerazjašnjenim okolnostima jesi gledao film jfk ako ne pogledaj bit ce ti puno toga jasnije razmišljat ces drukcije

    • BESTpartizan 18:34 09.Prosinac 2019.

      vietnam je bio groblje u đungli nasi drugovi su se casno borili amerika je išla napasti nam,i dobila je po nosu,, kazem ti ubojstvo jfka nema veze s sssrom vietnamom nego mafijom,ma puno je lazi i teorija zavjer oswald je ... prikaži još! pucao ruby je bio organizator toga a naručitelj sam giancana,,,mafia se uvukla u vladu imala je veze pa tko bi lud se išao voziti u otvorenoj limunizini u desničarskom dallasu.

    • metalhead 06:53 10.Prosinac 2019.

      jedna stvar oswald to nije mogao izvesti ne s onakvom puškom i ne iz te daljine u 5,6 sekundi on je bio žrtveni jarac tu je moralo biti više strjelaca na više mjesta prema tome tu se radi o necem vecem

    • BESTpartizan 10:16 10.Prosinac 2019.

      mogao je vrlo lako bio je dobar strijelac marinac i svi su vidjeli da su 2 mwetkadosla odozgo jedan promašio pronasli pušku i njegove otiske,,, imas svakakvioh teorija zavjere a taj 3 strijelac nije mogao biti neprimjecen ,,mafija je umijesala prste

    • metalhead 19:33 10.Prosinac 2019.

      zadnjih ne znam kolko god se prica o strjelcu sa travnatog humka i da je od tamo dosao zadnji i smrtonosni hitac u glavu znaci odmah su uhvatili oswalda isti dan i to u kinu kako su znali koga treba ... prikaži još! traziti i gdje drugo culi su četri hica i da nitko nije reargirao ni policija ni tajna sluzba koja ga je cuvala trece zasto nitko od osiguranja nije bio sa njim u autu i cetvrto zasto je vozac usporio kad su vec vidjeli da je pogođen na nekih 15 do 20 kmh puno je tu nedostatka i propusta bilo

    • BESTpartizan 20:54 10.Prosinac 2019.

      nitko nije viodio tog strijelca niti se moze potvrditi ,, nagadanjaoswalda su uhitili kad je izasao i pucao u policajca tippita tad su ga priveli jer je bjezao tu je radio u toj zgradi,,on je priznao da je pucao .bila ... prikaži još! su 3 hica jedan je falio ,vece pitanje je tko je pustio rubya a on je bio gangaster on ga je ušutkao,zar misliš da oswald nije kriv da bi ga ubili samo tako,,bojali si se da ne propjeva,,a to je mafia radila

    • metalhead 06:49 11.Prosinac 2019.

      oprosti ali nikad se nebudemo složili oko toga hahah oswald je priznao jer su oni to iznudili od njega i nema nikakve snimke tog priznanja prema tome on je samo žrtveni jarac i ruby je bio policajac ako se ne ... prikaži još! varam i da ubio ga je da ne propjeva o necem vecem sad ne znam ali cini mi se da su i rubya koknuli poslje svi koji su i malo imali veze s tim ubijeni su sari moj zavrzlama velika

    • BESTpartizan 10:19 11.Prosinac 2019.

      ruby nije bio policajac nego mafijaš a oswald je pucao u policajca kad je zaustavio ,on je bio kriminalac.mafija stoji iza ubojstva kenedya .a ne cia johnson ili hoover ili sssr

    • metalhead 06:42 12.Prosinac 2019.

      ne znam ne slažem se s tobom a u ostalom nikada necemo ni saznati pre dobro je zataskano sve to

    • BESTpartizan 17:14 12.Prosinac 2019.

      nema to veze s vietnamom

    • metalhead 06:48 13.Prosinac 2019.

      ima na neki nacin sigurno

    • BESTpartizan 17:58 13.Prosinac 2019.

      gledaj kenedyevi su radili u odboru za suzbijanje kriminala onda su mnoge mafijaše lovili, kad je komunizam došao na kubu castro ih je sve potjerao, prvi jfkov autogol je bio dase kuba ne napadne, mafija je htjela nazad svojnovac, ubili ... prikaži još!li su mu i brata. a neki kazu da mu je mafija financirala kampanju.....

    • metalhead 05:34 14.Prosinac 2019.

      a gle moguce da su imali prste u tome ali jednostavno kazem ti i nekome drugome je smetao nekom jacem nekom mocnijem od mafije znam kako mafija funkcionira rjesava se svih koji nesto znaju ali nije mi to njihov stil ... prikaži još! jer ni atentatori nisu dugo pozivjeli nakon toga

    • BESTpartizan 09:57 14.Prosinac 2019.

      pročitaj https://www.thedailybeast.com/inside-the-irishmans-gonzo-theory-that-the-mob-killed-jfk

    • BESTpartizan 09:55 21.Prosinac 2019.

      mafija je jača i od cie ali i brata su mu ubili a rat je u vietnamu bio na vrhuncu

    • metalhead 06:38 23.Prosinac 2019.

      jako dobro isplanirana akcija jednostavno nije to njihov stil oni uletavaju ko kauboji nema tu puno planiranja to je netko iz nutra morali su ga maknuti jer im je pomutio planove

    • metalhead 15:10 23.Prosinac 2019.

      https://www.express.hr/life/kennedy-63-rijetka-teorija-zavjere-koja-drzi-vodu-14872

    • metalhead 15:11 23.Prosinac 2019.

      jesi ovo procitao vec

    • BESTpartizan 17:47 23.Prosinac 2019.

      nešto je s tom kubom povezano ovo zadnje. jer jfk nije htio castra svrgnuti s vlasti a to je mafiji smetalo, gubili su poslove mafia je američka drzala havanu isao se voziti u otvorenoj limuzini...

    • metalhead 08:14 24.Prosinac 2019.

      citao sam i druge strucnjake oni pak tvrde sve totalno suprotno svako ima svoje zakljucke jbt ali oswald definitivno ga nije mogao pogoditi u glavu s te udaljenosti i k tome bio mu je iza leđa a kenedyeva glava trzne ... prikaži još! drukcije i imao je jos tri rane u leđa vrat i ruku prema tome pucano je sa vise strana

    • BESTpartizan 09:47 24.Prosinac 2019.

      svasta pišu metak je dosao s te visine pronadena je puška

    • metalhead 17:24 24.Prosinac 2019.

      krivo mislis

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.