Top News
10505 prikaza

Ustaše bi rado bile ustaše, ali 'da im ne uđe'

Komentari 15 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • omer 07:37 10.Siječanj 2019.

    A šta drugo i očekivati od ustaša? blebeću, izazivaju i prijete, a kad dođe do gustoga pobjegnu kao kukavice, kao što su bježali i u 2. svj. ratu u Bleiburg i tamo skončali.

  • crazy.dictator 02:38 10.Siječanj 2019.

    gledajuci povijest desnicara u ovoj zemlji ispada da je sve to hrpa jadnika koji su jaki sve dok ih neko mrko ne pogleda. paraga i dzapic su"mjerili kukuruze", neki gledali jel pada kisa, thompson nije pjeval ono kaj je pjeval, ... prikaži još!, ovaj nije mislil ono kaj je mislil. nije cudo kaj su im preci pobjegli posranih gaca pred hrpom"sumara". ovi danasnji su se jako uvrgli na pretke, njihov borbeni poklic je:"beste pete bum vas zasral"

  • nikolce 01:39 09.Siječanj 2019.

    Hocete kazati da se vasim prestrasivanjem s policijom i Sudom moram odreci svoga misljenja o NDH,Ustasama i ZDS i opredjeliti se pod hitno za suvremene ubojice,komuniste i antifasiste,daleko vece ubojice nego su to bili Fasisti,samo zato sto to vi zelite. ... prikaži još!. Ma ne. Vi ste poprilicno bezdusni. Moje je pravo slijediti politiku i sustav za kojega mislim da je dio mene i moga svetonazora. Vas cu cijeniti da i vi slijedite svoje uvjerenje. DEMOKRACIJA!

  • maleticigor68 01:59 09.Siječanj 2019.

    Sto. Je zabranjeno ici u Madrid na grob Poglavnika?budalo novinarska,bio sam.i?meni nece doci nikakve institucije...

  • saransak 11:36 09.Siječanj 2019.

    Taj izmišljeni i prostački članak je plod ljevičarskog "intelekta" ili je samo kulturna baština dotične novinarke (novinara)?... No, glavno je da je sve "kako bi narod rekao".

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.