Top News
481 prikaza

U potrazi za povjerenikom - hoće li to biti Mudrinić?

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jluci82 09:53 24.Veljača 2018.

    Sumnjam-u Hrvatskom Telekomu je imao plaću 217000kuna neto-sada je u Agrokoru "kikiriki" od nekih stotinjak tisuća.....a sve je moguće,možda mu opet proradi domoguzje,ovaj domoljublje.

  • ETERA 12:14 24.Veljača 2018.

    A ja imam invalidski kikiriki od 2000 kn mjesečno i baš sam zainteresiran za tu poziciju.

  • LeonardS 09:35 24.Veljača 2018.

    Mjenjanje vlade ,bolje nazvati čistka u vladi pokazuje i dokazuje da Plenković je pogrešno radio, kako god okreneš on vidno može promjeniti ministre i savjetnike što u ovakoj ozbiljnoj situaciji ne znači baš ništa , jer on ne miče ljude ... prikaži još!e iz sjene koji vuku konce a to cijela država vidi !!!

  • LeonardS 09:37 24.Veljača 2018.

    Ne razumijem kako može biti pozvan za spas čovijek koji je već bio u vlasti a svi odreda pa tako i on je doveo državu u ovakvo stanje koje se zove "katastrofa jedne države "

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.