Life
14761 prikaza

'Tuđman je lupio šakom: Dok sam ja tu, ustašluk ne prolazi!'

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar monster_from_id
    monster_from_id 07:09 15.Rujan 2018.

    tuđman se borio protiv ustašluka? jel ovo neki vic?

  • nelson 09:16 14.Rujan 2018.

    tuđman je bio protiv ustaša

  • uskook 20:26 13.Rujan 2018.

    "SINIŠA HANČIĆ/PIXSELL/HISTORY Goldstein je bio najmoćniji stroj za raskrinkavanje bedastoća i mitova ekstremne desnice u Hrvatskoj, pa i Kolinde"... Uvaženi novinar se ponaša kao da je na platnoj listi gospodina Goldsteina što ne priliči jednom profesionalcu... Nevjerojatno je i neučinkovito ... prikaži još!nkovito da netko hoće biti veći papa od samog svetog oca Pape pa tako i ovaj članak gubi smisao...

  • Zeus609 14:27 13.Rujan 2018.

    Slavko je veći hrvat od hrvata i očito je bio veći domoljub od onih koji se sami samo tak nazivaju... A francek je ok sa ovim tzv. Ustaštvom jer realno ustaša nema od 45e... Sam je naredio da se čisti ... prikaži još! hsp-ovce... Ali oprostit udbi koja je ubija u vrijeme mira, ostavit im funkcije i dio plijena...odabrane obitelji i privilegije na uštrub svih... Neoprostivo taman da sam bog!!!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.