Top News
4847 prikaza

To da HDZ urušava državu prirodno je stanje stvari

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Luna Lipa
    Sarkazam. 15:09 09.Listopad 2018.

    Klauški komunjaro jedna, ti nisi naš. Ti si pismen i inteligentan, i vidiš naprid. Ti si zlo, za ovu Hrvatsku. Ako mi želimo srušit svoju državu, što te briga, svoje rušimo. Ne znam bili plakao ili se bacio u provaliju, ... prikaži još! da nitko ne zna da sam za ovu državu dao život, ali ga Bog nije htio. Ovo nam ni četnici skupa sa Jna nisu uspili napravit. Bože moj, Bože moj, zašto si nas napustio.

  • Milicic 20:28 07.Listopad 2018.

    Što je rekao pok.Račan da će kod nas život biti mračan.Stranka opasnih namjera.Nije to od Sanadera.To je kazao prije SANADERA.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.