Top News
29866 prikaza

"Tito, Papa i ja dogovorili smo zapadne granice Hrvatske"

Komentari 20 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • emmica23 15:28 28.Listopad 2018.

    Zalosno sto Tita smatrate negativcem, volite i velicate pavelica i najtuznije sto se vracate u proslost i podupirete nacionalizam i ustastvo....steta

    • vjaceslav 04:40 30.Listopad 2018.

      Po britanskom The Daily Mail (2014.)zločinac Tito zauzima 13. mjesto. Ispred njega su Mao Ce-tung (60 milijuna žrtava), Josif Staljin (40 milijuna), Adolf Hitler (30 milijuna), kralj Leopold II (osam milijuna), Hideki Tojo (pet milijuna), Ismail Enver Paša (dva milijuna), ... prikaži još!, Pol Pot (1,7 milijuna), Kim Il-sung (1,6 milijuna) Mengistu Haile Mariam (1,5 milijuna), Yakubu Gowon (jedan milijun), Jean Kambanda (800.000), Sadam Husein (600.000) i Tito (570.000) ljudi.

  • Velečasni1 13:01 27.Listopad 2018.

    angloameričkom vojnom upravom do 1947g.

  • emmica23 17:00 28.Listopad 2018.

    Hrvatska je je MLADA drzava koju je ipak stvorio Tito a on toliko omrazen a antoan lojalan za hrvatsku

    • vjaceslav 04:38 30.Listopad 2018.

      Prema Nemačkom „Bild“ časopisu Top lista najvećih svetskih političkih zločinaca 20. veka izgleda ovako: Mao Ce Tung odgovoran za smrt 50 milijuna ljudi, Josif Staljin 40 milijuna, Adolf Hitler 20 milijuna, Čang Kaj-šek 10 milijuna, Vladimir Iljič Lenjin 4 milijuna, ... prikaži još!4 milijuna, Hideki Tōjō 3 milijuna, Pol Pot 2 milijuna, Mengistu Haile Mariam 2 milijuna, Agha Muhammad Yahya Khan millijun žrtava i Josip Broz Tito millijun žrtava.

    • Perun 14:23 21.Studeni 2018.

      "prema nemačkom".... Šta vi četnici pljujete po Titu??!?! Pa Tito je napravio više za sve Hrvate i Slavene nego itko u zadnjih 1000 godina!!!! Danas bi svi bili germansko roblje bez Tita i Crvene Armije.

    • vjaceslav 01:34 22.Studeni 2018.

      ne znam za slavene, ali hrvati nisu bili hitlerovi robovi, nego saveznici i jedini su od svih saveznika imali čast da njihova postrojba uđe u staljingrad i izbije na obalu mitske volge!

    • Perun 09:39 22.Studeni 2018.

      BUUUAAAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAA stvarno si PRVOKLASNI IDIOT I KRETEN!!!!!! Pazi tebe glupana ne znaš za Slavene a zoveš se vjaceSLAV!!!!!! Mora da si bistar kao magla u ponoć!!!! Mi pravi Hrvati ne dižemo ruku na rusku braću a vi cigani i germanski ... prikaži još!i uguzi ste veleizdajnici našeg Slavenskog Roda!!!! PUJ!!!!!!!!!!

    • vjaceslav 14:10 22.Studeni 2018.

      gle, nije sigurno da su hrvati slaveni, kao što moje ime ne znači da sam slaven - možda sam mađar koji voli lijepu našu. u svakom slučaju hrvati su imali državu koju su uspostavili uz pomoć nijemaca (hitlera) pa priča ... prikaži još! o slavenskim robovima, bar što se tiče hrvata, pada u vodu.

    • Perun 12:28 26.Studeni 2018.

      Ma ti si glup stari moj.

    • vjaceslav 20:14 27.Studeni 2018.

      mislim da je glup onaj koji se protivi lako provjerljivim činjenicama

    • Perun 11:18 29.Studeni 2018.

      Sam sebe diskreditiraš svojim izjavama. Navedi narod koji ima slog SLAV kao dio nečijeg domicilnog imena a da nije Slavenski. Jel ti znaš glupane jedan kako se Mađari zovu i koja su njihova imena? Po tebi su Hrvati možda aboriđini ... prikaži još! koji su ovdje došli na devama. Iako je povijest davno decidirano utvrđena još od Porfirogeneta. Jedino tko je ovdje balav i glup si ti sinko.

  • Velečasni1 13:02 27.Listopad 2018.

    angloameričkom vojnom upravom do 1947g.

  • vjaceslav 04:45 30.Listopad 2018.

    drug tito je rekao: "hrvati će dobiti državu kada sava poteče uzvodno", a onda se desilo nemoguće - sava je potekla uzvodno, a dunav tita odnio nizvodno i danas je u beogradu.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.