Top News
69395 prikaza

Tajni arhivi otkrili kakva je panika nastala nakon Maslenice

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • munja@sts 14:34 23.Listopad 2019.

    "BUNIKA" ti si pravi kreten , nabijem te na fotkanje i tvoj komentar. Slika je nastala taj dan na Maslenici idiote ne podijeni ... i nemoj mi pisati da su to izmišljotine jer taj dan sam Ja bio dolje ... ... prikaži još!. da Nas nije bilo dolje Ti nebi sada ovdje tipkao ... STS Šapjane

  • vjaceslav 21:40 22.Siječanj 2019.

    od tada ni jednu bitku nismo izgubili

  • Avatar monster_from_id
    monster_from_id 14:28 22.Siječanj 2019.

    tako je, to je prava domoljubna tema za mazat oči puku, sjajan smisao za trenutak , za razliku od hibridik smutljivaca koji bi stalno nešto čačkali oko nabavki F-16 i propasti hrv. avijacije. A svi jako dobro znamo da niko ... prikaži još!iko nije kriv a posebno ne Krstičević.

  • bunika 13:31 24.Siječanj 2019.

    E, da je takva bila oprema ko kod ove trojice. Za ovo slikanje moralo se uzeti oprema od cijele brigade. Od svakog po nešto. čemu to sve izmišljanje.

    • munja@sts 14:36 23.Listopad 2019.

      "BUNIKA" ti si pravi kreten , nabijem te na fotkanje i tvoj komentar. Slika je nastala taj dan na Maslenici idiote ne podijeni ... i nemoj mi pisati da su to izmišljotine jer taj dan sam Ja bio dolje .... ... prikaži još! da Nas nije bilo dolje Ti nebi sada ovdje tipkao ... STS Šapjane

  • mojaliza 19:32 22.Siječanj 2019.

    Mene samo čudi što su radili v Zagrebu ,zašto jim niso poslali pomoč.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.