Life
110249 prikaza

Stručnjaci: Smjesta prestanite piti mineralnu vodu!

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ned 07:23 14.Kolovoz 2017.

    Pijte mineralnu na slamku😂😂😂

  • imbrica.spicek 14:34 11.Kolovoz 2017.

    ...preporučam izmjenu naslova u: Stručnjaci: Smjesta prestanite laprdati pizdarije !

    • Tomisantak 15:52 11.Kolovoz 2017.

      Ma nisu samo "stručnjaci" problem nego kvazinovinari koji izvlače iz konteksta i objavljuju gluposti pod clickbait naslovima.

  • nelson 18:47 11.Kolovoz 2017.

    neću

    • Mariana 23:16 11.Kolovoz 2017.

      neću niti ja prestati piti mineralnu

    • nelson 09:58 12.Kolovoz 2017.

      mariana zašto bi ja je volim hahanek oni pišu šta hoće

    • Mariana 23:14 16.Kolovoz 2017.

      Pa i ne moraš ju prestati piti,pa evo i moj tetak samo mineralnu vodu pije,koliko ju je već popio i ništa mu se nije dogodilo,još uvijek je živ i zdrav,nema nikakvih posljedica koje su ovi pametnjakovići naveli.Ma vole ovi stručnjaci ... prikaži još! malo pretjerivati,jer da se njih pita,ništa nije zdravo i da je po njihovom,svi bi već odavno pocrkavali od gladi i žeđi

    • nelson 10:41 17.Kolovoz 2017.

      ma tako je ja 28 god pijem gazirana i još sam živ

  • Avatar Nikola Perić
    Neron 17:45 11.Kolovoz 2017.

    A šta je uopče zdravo kozumirati u RH,ni politika nije preporučljiva,a kamo sve ostalo,ali obzirom da to sve kozumiramo godinama,postali smo imuni i ništa nam se nemože desiti,osim umiranja,a to bi bila privilegija u ovoj državi,kraj Tantalovim mukama.

  • Mariana 23:15 11.Kolovoz 2017.

    Tako je,jer kad ideš pitati "stručnjake" po njihovom ništa nije dobro,ne valja ovo,ne valja ono...Ma ne pada mi napamet da prestanem piti mineralnu,sad baš za inat sljedeći put kad odem u kafić,naručiti ću mineralnu.Da svi slušamo "stručnjake",pa svi bi već ... prikaži još! odavno pocrkavali od gladi i žeđi jer njima ništa nije dobro;nezdarvo ovo,nezdravo ono...Pa što je onda zdravo,je li uopće postoji zdrava hrana i piće,osim vode?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.