Top News
40402 prikaza

Horor rodilište: "Pljuskali su me dok su me šivali na živo"

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lavanda19 16:29 16.Listopad 2018.

    1988. u Riječkom rodilištu,doktor Ozren Mamula,koji i dan danas radi tamo,nakon poroda,me šivao na živo! Bol je bila nepodnošljiva.Kada sam došla u rodilište,profesor Bosner(ne radi više)mi je probušio vodenjak i na krvnički me mučio šireći me dolje rukama! A vi ... prikaži još! svi ,koji ste to doživjeli,dajte imena liječnika koji su se nad vama iživljavali,inače ovo sve neće imati nikakvog smisla !

  • dougless 00:31 18.Listopad 2018.

    Nisam bila sigurna da li želim roditi prije sada je ta nesigurnost nestala znam da ne želim roditi. Nakon svih ovih priča samo mogu čestitati ženama da su rodile u tim uvjetima više nego jedno dijete. Svaka čast. Ali ja ... prikaži još!a ipak malo previše volim sebe da bi prolazila kroz takvo nešto. Ovo možda nije popularni stav ali ja sam ga izrekla.

  • Avatar Zlata Barbalic
    zelda 07:12 17.Listopad 2018.

    Svaka žena slućaj za sebe,treba i njih razumjeti jer ima svakakvih slućajeva gdje žene svojom panikom samo odmažu...

  • omfg 15:24 18.Listopad 2018.

    *slučaj Piše se slučaj. Znajte jezik kojim govorite i pišete. Sumnjam da ijedan drugi znate.

  • bisran 17:31 16.Listopad 2018.

    Da se nadovežem prije dvadeset godina rodila prvu kćer u Merkuru dr Luko Roki sve savršeno odradjeno bez boli ljubazan oo i sestre.Prije petnaest godina rodila sina u Merkuru za jednu minutu ostala u čudu da je već gotovo,za svaku ... prikaži još! pohvalu sesre me obilazile i pitale ako treba čista spavaćica i da samo pozvonim.Prvu noć mi uzele dijete preko noći da se naspavam.Rano ujutro mi ga vratile i pitala me sa smješkom da li sam se odmorila.Treću kćer rodila rodila na Svetom Duhu kroz sat vremena bez prob

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.