Top News
1814 prikaza

Plenki: Razmatramo povećanje minimalne plaće

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nikola Perić
    Neron 08:42 03.Prosinac 2017.

    Povečajte minimalne plače,kao što ste meni povečali mirovinu za 6.78 kuna.Nešto nevalja sa hibridnom masom u Vašim glavama.

  • zknaus 10:46 03.Prosinac 2017.

    Gdje vam je opća kultura,zar je jedan premijer(pa makar to bio i Hrvatski) za vas "Plenki".Pročitao sam naslov i bilo mi je dosta jer po njemu se vidi kakvoj štampi pripadate.

  • Oglasivac277 13:32 03.Prosinac 2017.

    Meni,mojoj obitelji i 2500 obrtnika ste dali prekrasan poklon bod bor u vidu novog zakona u prevozu u cestovnom prometu . Trideset god. Imam obrt i dana nisam kasnio sa svojim obvezama prema drzavi i mirovinskim fondovima da bi sada ... prikaži još! sa 50 god morao angazirat svu silu poznanika da pronadjem kakav takav posao u austriji. Nema sta gos.Plenkovicu-vjerodostojno !!! 3. 12. 2017, 13:06

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.