Top News
4782 prikaza

Pernarizacija: Viralni hit, harlekin, ruski čovjek ili lider?

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • slavisa123 08:39 29.Listopad 2016.

    Ne šmekam ga ali je u Hrvatski sabor unjeo svježinu, što se tiče političke aktivnosti. Po meni jedan dobar s obzirom na godine, osrednji populist. U svakom slučaju, bolje i on nego ovi debeli lopovi i dupelizci, koji su uništili ... prikaži još! i izdali ovu državu. Za sada dečko radi svoj posao, za koji je plaćen. Bilo bi zaista dobro da barem 20-etak ovakovih mladih osoba ima u Saboru, jer od ovih potrošenij debelih izdajnika , NIŠTA!!!!!!!!

  • kiropraktičar 01:38 30.Listopad 2016.

    Pernar je jednostavno otvoren i govori istinu, upozorava, budi slušatelja i otkriva ove koji se bune protiv istine koja nam se događa sada a koje moemo mijenjati kurs na bolje. Ovi što ga napadaju, u biti otkrivaju sebe, pa do ... prikaži još! sada nisam čuo ovako direktne govore u Saboru, to je pokazatelj da demokratičnost dobiva na kvaliteti. Prije ovakve riječi nije se smjelo govoriti niti u kafićima, odmah su kontraobavještajci reagirali

  • kiropraktičar 22:43 28.Listopad 2016.

    Pernar je pomalo nagal, odmalena je takav, hiperaktino dijete je bio i ostao, voli pronalaziti istine i glumiti pravednika, brzo shvaća da griješi i vješto izgladi "što na umu to na drumu", ne mislim da je špijun ili da netko ... prikaži još! upravlja iz sjene njime. Trebalo bi više takvih, Hrvatska je uljuljana, spava, Pernar bocka, budi...

  • Jasambre 11:39 29.Listopad 2016.

    Da se nelazemo ali i vasa vlada i nasa je u Briselu.Suverenitet nam je samo na papiru nazalost!!!! Pozdrav komsije

  • EGREG 17:44 29.Listopad 2016.

    ČOVJEK JE ZALUTAO U POLITIKU. NJEGOVI GOVORI LIČE MI NA ULIČNU RASPRAVU. NE TREBA MU POKLANJATI TOLIKU VAŽNOST, ČOVJEK ĆE SAM SEBE IZBLAMIRATI.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.