Top News
17710 prikaza

Otkrivamo kako HVIDRA obavlja prljave poslove za HDZ

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • GRDASIC 10:46 09.Listopad 2019.

    Hvidra je institucija koja će odraditi javno ono što Plenković i njegovi ministri ne smiju javno. To je organizacija koja će provoditi ucjene, kamatarenje i teror nad svim onima koji se ne slažu s njima. To je veoma utjecajna organizacija ... prikaži još! koja formira nešto čega bi se mi svi trebali bojati. Hvidra služi sebi i svoje poslove masno naplaćuje milijunima iz proračuna ono "za udrugu" te novce udruga ni ne vidi.

  • NJIVAR 18:09 09.Listopad 2019.

    Pustite HVIDRU da radi svoj posao, a ako imate kakav dokaz onda gaa iznesite, mislim da PUPIopet burgija, treba ga smiriti

    • listovača 07:52 10.Listopad 2019.

      Pupovac kao Pupovac je u tom "sukobu" je apsolutno nebitan.Druge se stvari događaju i skrivaju od javnosti a on im je došao kao as na desetku.

  • BESTpartizan 10:46 09.Listopad 2019.

    vidi đakinja di su sad šatoraši

  • Avatar una1
    una1 15:28 09.Listopad 2019.

    Zašto nisam iznenađena, ne samo ja. Što bi radili da je Pupi bio u Vladi Zokija. Ovako reda radi torluju :- )))

  • tajo 12:08 09.Listopad 2019.

    Tu HVIDRU treba raspustiti pa neka se druze po kaficima i kladionicama. Treba im i mirovine uskladiti sa ostalim invalidima, ovdje ionako ima gomila laznjaka.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.