Top News
12804 prikaza

"Opet vičete 'Srbi!', pa koji vam je ku**c?!"

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IVF 19:31 22.Kolovoz 2017.

    Ja pouzdano znam da su požare naručili Sionski Mudraci. Poslali su Pink Panthera, Bugs Bunnyja, Josipa Broza i Jovanku Broz da ih podmeću po Hrvatskoj. Evo lani sam gledao kako se spušta leteći tanjur s planete Nibiru i iz njega ... prikaži još! izlaze Tito i Jovanka i nose hepo kockice, nedugo nakon što su zamakli u šumu planuo je požar, a oni su pobjegli u leteći tanjur.

  • zknaus 14:20 23.Kolovoz 2017.

    Baš me zanima koje su nacionalnosti ili narodnosti tih 10tak uhapšenih.Nisam nigdje pročitao da su Romi,Česi,Mađari..... nago sve sami SRBI ili SRBIJANCI

    • Grga_Cvarak 15:56 23.Kolovoz 2017.

      orjunaši

    • Grga_Cvarak 16:01 23.Kolovoz 2017.

      Zašto na ovim područjima nije bilo požara od 1992-1995 godine kad je rizik od požara bio puno veći nego sada. Znamo da su i tada i sada bile velike vrućine i puhala je bura i tada i sada. Tada nije ... prikaži još! bilo požara jer su pojedinci mislili da žive u svojoj državi koju nisu htjeli paliti. u zadnjih pet-šest godina nije se ni tražilo krivce nego se sve kvalificiralo kao nepogoda dok ta "nepogoda" nije eskalirala jer se osjećala sigurnom. Sada je tome malo teže stati u kraj.

    • zknaus 21:26 23.Kolovoz 2017.

      Tad su prijatelju mislili da će to biti njihovo pa nisu palili ,a sad vide da od toga nema ništa pa onda pale naše---sjeme im se zatrlo

  • Grga_Cvarak 15:55 23.Kolovoz 2017.

    ma jok ,požare podmeće orjuna .Znamo što to znači ,nisu tu samo ljudi jedne nacionalnosti ima tu i pokoji Hrvat.

  • Pomorac-HRVAT 13:45 22.Kolovoz 2017.

    Tendenciozno napisan uradak očito plaćen.... ŽAlosno što se i hrabrost vatrogasaca koristi za obračun s neistomišljenicima i ISTINOM.. Jer istina je da su većinu požara do sada čiji su počinitelji otkriveni odradili SRBI.... Neki iz Hrvatske,neki iz BIH a neki ... prikaži još! i iz Srbije.. Kao na turizmu ..

  • zknaus 21:23 23.Kolovoz 2017.

    O pa evo i večeras kažu da su uhvatili dvije a koga drugoga nego Srpkinje koje su potpaljivale požare po lijepoj našoj ,ne njihovoj

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.