Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • james 04:52 11.Lipanj 2017.

    Nudimo zajam iznos: 5K- $ 5m Želim vam u potpunosti uvjeriti da ćete dobiti novac, ali samo ako ste vrlo ozbiljni i pouzdani jer volim ozbiljno i Bog se boji ljudi. Ako ste zainteresirani kontaktirajte nas sada Za više informacija ... prikaži još! o; adamseric01@yahoo.com

  • james 04:53 11.Lipanj 2017.

    Hvala Bogu za moj život. Molim te, Dragi Dragi prijatelji, ovo je svjedočanstvo koje moram dijeliti. Moje ime je gospođa Helen Verhoeven, nisam znala da postoji fer Zajmodavac na internetu. Ovdje je moja priča, ja sam tri puta niz lenders ... prikaži još! s kojima sam se susreo da se prijavim za zajam na mreži, platio sam mnogo novca kako bih ih pokušao dobiti zajam, nisu mi više mogli odobriti zajam, a svi su me prevarili I uzeo moj novac. Ali prije dva tjedna bio mi je potreban zajam za isplatu duga i poboljša

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.