Top News
7850 prikaza

"Neozbiljno je ponovno brojati žrtve Jasenovca"

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tankerman 12:31 19.Veljača 2019.

    Nije važan broj. Da je pogubljen makar jedan/ jedna/jedno zločin je to Hrvatske države i Hrvatskog naroda nad manjinama. Točka.

  • Coolguy 05:16 19.Veljača 2019.

    Najvažnije bi bilo jasno ukazati na krivce, jasno osuditi zločine, zločince i sustav u kojem su zločini počinjeni"... Da li i zrtve Bazovice imaju pravo na sjećanje" ? "Što se tiče Greifa, on jest stručnjak za totalitaristick logore, ali, koliko ... prikaži još! ja znam, o Bazovici nije napisao ništa."

  • Coolguy 05:15 19.Veljača 2019.

    "Glasovi stotina tisuća nevinih žrtava Bazovice i ostalih fojbi u Istri i Hrvatskoj, koji su surovo i na najbrutalniji način pogubljeni, dozivaju nas iz utrobe zemlje s molbom da ne budu zaboravljeni", rekao je Greif u intervjuu za Večernje novosti... ... prikaži još! Osim Bazovice, radi se i o "postojanju mnogo većih masovnih fojbi rasutih na površini od najmanje deset tisuca kvadratnih kilometara"..Najvažnije bi bilo jasno ukazati na krivce, jasno osuditi zločine, zločince i sustav u kojem su zločini počinje

  • Avatar IvaM28
    IvaM28 22:10 18.Veljača 2019.

    Nasilje rađa nasilje. Ustaški pokret je odgovor na velikosrpsko ugnjetavanje Hrvata. Jasenovac je MIT jer da je istina sve ono što se priča devedesete se ne bi ni dogodile jer vas nebi bilo dovoljno da oformite "armiju", samo mi nije ... prikaži još! jasno kako su određene osobe na popisu žrtava ubijene 2036. godine od strane ustaša, je li popis pisala baba Vanga ili povjesničari?

    • dioklecijan 22:32 18.Veljača 2019.

      Samo je jedno siguno, branitelji ustaša i svi koji se sprdaju sa žrtvama ustaškog noža , poseban su dio psihijatrije. To normalan ljudski mozak nije.

    • Avatar IvaM28
      IvaM28 06:40 19.Veljača 2019.

      Vjerojatno je ista stvar s osobom koja se naziva Dioklecijan, a svi znamo što je pak taj radio...

    • dioklecijan 18:29 19.Veljača 2019.

      O vašem znanju najviše govori vaš uvodni komentar, a izvođenje zaključaka na temelju nečijeg nicka, koji nema veze s Jasenovcem, dodatno govori sve o vama , tako da s moje strane nije potrebno ništa dodavati.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.