Top News
13743 prikaza

Nova svađa: Kolinda navalila - ide s Plenkijem u New York

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Casper
    Casper 02:24 03.Kolovoz 2017.

    To je kad Šarava misli da se cio svijet okreće za njom... Glupo govedo koje sramoti Hrvatsku na svakom koraku!

  • Avatar Joe Kvatrić
    joekvatric 08:57 02.Kolovoz 2017.

    Onda mora i Njonjo

  • nelson 10:19 01.Kolovoz 2017.

    kolinda američka premijerka a plenković premijer iz bruxellesa

  • qaywsx1 10:16 01.Kolovoz 2017.

    razinu pisanja i članka ocrtava najbolje sam autor Rašeta kad kaže, lijepa je Amerika, tamo živi Pajo Patak zvani Donald Trump ... pametnom dosta.. Trump je ipak suveren najmoćnije zemlje svijeta, a Rašeta nije dostojan prašine njegovih cipela, ma dobro ... prikaži još! da nije kazao kako tamo živi Boško Buha ..

    • kresimir22 01:19 02.Kolovoz 2017.

      pametnom dovoljno! Ocigledno je da si Trumpovac,blesav,uobrazen i arogantan ko i tvoj idol.Dvoje narancastih orangutana!Nadam se barem da nisi lud ko onaj narancasti orangutan.

    • qaywsx1 15:41 02.Kolovoz 2017.

      Krešimitre Sve sam što ti kažeš! Za dom!

  • stranac1971 11:19 01.Kolovoz 2017.

    bravo kolindo nasa predsjednice nedaj da rade sto hoce i kako hoce da nas jos ne prodaju u neku balkansku skupinu neka oni idu tamo mi necemo to drustvo

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.