Top News
2762 prikaza

Nije to 40 dana za život, nego 40 dana za laž

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MladenMikic 12:09 01.Prosinac 2018.

    Gospođo Ivana hvala vam što ste podjelili vaše osobno iskustvo. Prepoznao sam se u njemu jer sam imao slično iskustvo sa ljudima u Crkvi. Nastojim sljediti Isusa jer me voli i jer sebe smatram ranjenim i bolesnim. Uvijek sam bio ... prikaži još! šokiran i povrjeđen postupcima onih koji ga zaista sljede (100% Catholic - made in China). Poput vas vidim više oholog ponašanja nego ljubavi, i to zaista jest Istina. Žao mi je što nema više glasova poput vas u Katoličkoj Crkvi (nije mi namjera biti ironičan).

  • pr 17:27 26.Srpanj 2017.

    Zašto nekome smeta ako neki ljudi stoje ili sjede pored ulaza u bolnicu i pjevaju, mole se, šute ili pak bleje 'ko ovce? Zvali se oni inicijativa za ovo ili ono ili ne zvali se nikako zašto to u konačnici ... prikaži još! nekome smeta ako nisu zakrčili prolaz da se ne moće ući/izaći ???

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.