Life
95984 prikaza

Napunite zalihe - ove će stvari uskoro nestati!

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelson 15:31 03.Lipanj 2017.

    ne jedem slaninu pa me briga

  • Zdenko4792 23:34 04.Lipanj 2017.

    Malo smo neozbiljni, ha? Odavno se upozorava - kad nestane vode počinju ratovi, a tek tada će mnogi postati svjesni da i Hrvatska ima puno manje rezerve nego smo se hvalili. Jer smo ih uništili. Probajmo spasit bar ovo preostalo.

  • Zoky 23:01 06.Lipanj 2017.

    Apsolutne laži, opet plašite narod! 1. Nafta je obnovljiva. 2. Vode ima sve više, a morska voda se lako pretvara u pitku. 3. Uzgajati svinje nikad nije bilo lakše tako da slanine nikada nestati neće.

  • zeljko1234abcd 18:12 03.Lipanj 2017.

    baš me briga za naftu uran plin ugljen helij ja osobno imam malo koristi od toga ali slaninu mi nikad i nito neće oduzeti imam vode kolko hoću teče mi pokraj kuće imam zemlje sijaću i uzgajaću svinje ja biti ... prikaži još!i gladan neću a neradnici i mutikaše i naši dragi političari ko ih j.......be

  • komunjara 09:18 03.Lipanj 2017.

    novinaru imas li u blizini duboke vode? zavezi sebi veliki kamen oko vrata i skoci u vodu. koje budale danas sve pisu. kupi mu caca diplomu i posao i onda on pise gluposti. cuj "nestace slanine"

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.