Life
9238 prikaza

Nacistička princeza: Branila tatu do smrti i radila za BND

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Perun 08:47 02.Srpanj 2018.

    BND je i nakon 1963 bio nacistički orijentiran samo sa novim kadropvima. Dokazano je da je BND obučavao ustaške teroriste i sabotirao Jugoslavenski ustroj. Sve uz odobrenje CIA-e. Ne vjeruj švabama ni kada ti žednom vode daju.

  • koristnik 21:09 29.Lipanj 2018.

    Pa mi smo gori od nje ako ju onakvu smatramo; "nacistička princeza" i blah blah. Pa ona je samo bila dijete, kojoj se otac ubio u paklu koji je zadesio Evropu, Rusiju i Japan, mogu misliti šta je sve morala ... prikaži još! prolaziti dok je odrastala, i kao reakciju je odabrala taj bunt prema svijetu.

    • koristnik 21:14 29.Lipanj 2018.

      Bajdevej, ovo stavljam pod šalom, ili toćnije crnim humorom: Čudi me da nije radila za neku drugu tajnu službu. Neću da spminjem inicijale jer oni imaju uši u svim medijima i sferama života.

    • Perun 08:46 02.Srpanj 2018.

      koristniče ti si ili nepismen ili glup. Jel ti teško za razumjeti da je vrlo jasno napisano da je u nacističkim marševima sudjelovala do svoje starostiuz bok skinheadsima?!?!?!!?!?!? Zar je i onda bila dijete?!?!?!?!?! Mene više zapravo zanima koliko razreda ... prikaži još! osnovne imaš kada ti je teško za razumjeti tekst od 500 riječi?!!?!?!?! Sramota velika za tebe.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.