Life
64425 prikaza

"Muž mi je pred djecom govorio 'pušit ćeš mi ga za sendvič'

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DajanaSt 15:14 01.Ožujak 2019.

    A ženo draga šta ti je sve napravio prije vjenčanja i ti se udaš za njega? Ne opravdavam njegove postupke, nema opravdanja za to, ali dajte žene shvatite bolje je bit sam (bez partnera) nego birat budalu.

  • malaizzadra_9 18:03 02.Ožujak 2019.

    Hm...sto vise citam,manje vjerujem...Mislim cinjenica je da je tip ociti psihopat,ali ...nakon svega ona se uda za njega...Pa gospodjo...ti nisi daleko od njega...i ne,ne govorim to olako,i sama sam provela godine u najmanju ruku cudnom braku,sa tipom koji je sarao ... prikaži još! na sve strane,ali cim se otkrilo,nestala sam brzinom svjetlosti.Koji ku..ac se udajes za takvog kretena,nikada necu shvatiti.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.