Life
77142 prikaza

Mlada Iranka je najpametniji čovjek na svijetu

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sandro 21:22 29.Kolovoz 2019.

    Povraca mi se od njezinog osmijeha. Nitko se nije rodio pametan pa da za njega pisete da je najinteligentniji. Ima 162 pa sta? Koga boli kurac za njezin IQ

  • RokoLedenko 02:15 29.Kolovoz 2019.

    Ako ćemo gledati po inteligenciji onda ona nije najpametnija osoba na svijetu nego jedan amerikanac koji je na tom testu dobio rezultat sa 200 iq

  • Branko70 20:45 28.Kolovoz 2019.

    Ivane, da nisi malo pobrkao lončiće, jer po definiciji pojma inteligencija je sposobnost shvaćanja i laganog snalaženja u novim prilikama, sposobnost otkrivanja zakonitosti u odnosima među činjenicama i rješavanju problema; oštroumnost, pamet, bistrina duha... Dakle pamet i inteligencija idu zajedno a ne razdvojeno..

    • Ivan_ 22:38 28.Kolovoz 2019.

      Nisam prijatelju. Ovo ti pišem iz iskustva. U svojih skoro 40 godina vidjeh dosta ljudi koji su inteligentni ali i dalje ne baš pametni. Dakle, imaju potencijal ali fali im kristalizirana inteligencija, dakle znanje. Pusti priče i opće definicije. Ono ... prikaži još! što sam ja napisao je precizno i odmjereno. Btw. Ja sam imao 138 na takvim testovima inteligencije. To ne znači da sam pametan, nego da imam solidan potencijal za rast, za rješavanje problema i snalaženje u novim situacijama..

    • Ivan_ 22:44 28.Kolovoz 2019.

      ..da dovršim: Dakle, da nisam čitav život usvajao znanja sada bih bio dobar samo u rješavanju testova.. Biti inteligentno dijete znači imati recimo velik rezervoar, ali ako se ničim ne napuni taj rezervoar onda šta to vrijedi? Običnom takvi ljudi ... prikaži još! završe isforsirani ili frustrirani jer ih nitko ne može pratiti na intelektualnom nivou. Prosječno inteligentan čovjek koji se cijeli život trudi usvojiti korisna znanja može postati jako uspješan i posljedično priznat u svome području - dakle, pametan.

    • Ivan_ 22:47 28.Kolovoz 2019.

      Smislio sam još usporedbi: Jako inteligentan = imati jako oštru sjekiru. Da li te to čini dobrim drvosječom? Ne. Ili Visoka inteligencija = talenat za nogomet. Da li talenat nužno znači uspjeh? Ne bez rada. Eto to sam htio reći.

    • Adriano385 23:30 28.Kolovoz 2019.

      Pamet i inteligencija ne idu zajedno nego je inteligencija samo dio pameti. Ona nije najpametnija nego najinteligentnija i to samo po IQ testu koji je veoma primitivan. IQ testovi su smeće i testiraju vrlo mali dio ljudskog uma. Realno idu ... prikaži još!u više na ruku ograničenim ljudima. @Ivane Izgleda da kao ni on zapravo ne znaš što je pamet. Pamet je zbir svih intelektualnih mogućnosti. Uspješan nije isto što i pametan zato jer su svijetska pravila stvorili kreteni a ne pametni.

    • Ivan_ 11:41 30.Kolovoz 2019.

      Samo sam mu htio ukazati na jednu od mogućih stotina razlika.

  • Ivan_ 18:34 28.Kolovoz 2019.

    Mala jest vjerojatno vrlo pametna, ali najveći kvocijent inteligencije ju ne čini najpametnijom - nego najinteligentnijom. To je velika razlika.

  • BIRAJ.online 23:13 28.Kolovoz 2019.

    provjerite i vi koliko ste pametni sa najkracim IQ testom na svijetu. shorturl.at/wAPQ3

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.