Top News
5288 prikaza

Miroslav i Bakir, da nisu tatini sinovi bili bi ništa

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • uskook 16:55 04.Srpanj 2018.

    Danas svatko može biti "novinar" i pisati te vrijeđati javne osobe bez posljedica a što je odraz temeljne nekulture i manjkavost pravnog sustava. Svakako bi bilo puno svrsishodnije kad bi se "novinari" bavili temama od interesa za boljitak življenja u ... prikaži još!ja u zemlji i poradili na osobnoj izobrazbi...

  • Avatar Antun Sklepić
    marica 12:45 04.Srpanj 2018.

    sa budalama se nikad netreba petljat.

  • zeljo 20:33 11.Rujan 2017.

    sta ima da se komentira...primitivizam i plitko, nedokazano domoljublje, rastura uzduz i popreko, a dok mi skontamo "ko nas bre zavadi i zasto", prodje baba sa kolacima..

  • Oknad 18:48 12.Rujan 2017.

    E pa ja mislim da je ovaj gosp. koji piše ovaj tekst malo glup ali samo malo. Možda pati od kompleksa manje vrijednosti. Odadaberite i da glup čovjek je zavidan ,to ja malo po bosanski.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.