Top News
50766 prikaza

Mesar Luburić: Pobit ću sve koji spašavate djecu iz logora!

Komentari 34 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Adika 17:22 14.Listopad 2019.

    košić je kronični idiotski ustaša to mu na čelu piše.On priča kao da je bi tamo i sve zna .Jebo ga onaj njegov šef što ga nije smijenio ... prikaži još!o ga nije smijenio

  • Avatar Pavica Blažević
    blaze272@htnet-dsl 16:13 14.Listopad 2019.

    rođena sam poslije drugog sv. rata (1951)nedaleko Jastrebarskog ,znam što su u crkvi bogoslužnici govorili o logoru koji je bio u krugu dvorca Erdedi ,da su tu djecu spašavale časne i u kući su naši roditelji to pričali ali ja ... prikaži još! nisam u to vjerovala,imala sam 7 g. kada sam prisustvovala umiručoj bakici jedne moje vršnjakinje u susjedstvu,ovako nam je govorila,,draga djeco ,nemojte vjerovati što vam ,,mantijaši,,crkveni ispiraju mozgove i knjige će pisati o logoru u Jaski ali ja ću vam reći pravu .

  • GORICE58 06:45 15.Listopad 2019.

    Nije uredu tako komentirati pijetet žrtvama,ali puno je te jadne djece baš spašeno od tih humanitarnih ljudi časnih sestara po domovima.Umoje mjesto Novigrad Podravski zbrinuto je više od 150 djece sa KOzare koji su kasnije završili visoke škole .žalim zašto ... prikaži još! ne govore o onom što su dobili u Podravini. Njihovi vršnjaci koji su ih prihvatili i dijelili pola kruha sa namazanom masti vrlo su brzo zaboravili.

  • Avatar Pavica Blažević
    blaze272@htnet-dsl 16:24 14.Listopad 2019.

    ....ja ću vam reći pravu istinu,,kaže baka,,u Jaski u logorima su bila djeca iz Kozare,bilo je kojima nije bio spasa ali večinu su časne tukle i maltretirale djecu ,jednog dječaka od 3 g.koji je stalno plakao za mamom jedna časna ... prikaži još! uhvatila za noge i svom snagom ga udarala u drvo dok mu se nije glava raspsnula okolo.......sve sam to vidjela kada sam donosila hranu kao i sve žene iz sela ,sakrila sam se iza jednog grma i sve vidjela ,morala sam šutjeti jer bi mi ustaše pobili svu familiju ,,

    • BESTpartizan 18:31 14.Listopad 2019.

      i dan danas mnogi nece da osude taj logor smti počevši od ekstremnih desničara ustaše su bili zločinci

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:01 16.Listopad 2019.

      U pravu si treba osuditi svaki zločin pogotovo u kojima su žrtve djeca. Tko god ne osuđuje zločine bez obzira tko ih je počinio je fašist i nacist a onaj koji opravdava ili negira zločine je još gori i ako ... prikaži još! ne znam što bi moglo biti gore od fašista i nacista.

    • BESTpartizan 17:28 16.Listopad 2019.

      zato ti govorim tuđmsn je bio partizan i 80 posto hrvata a t nfh je imala rasne zakone sta ti nije jasno

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:03 16.Listopad 2019.

      Objasni sa kojim dijelom mojeg komentara se ne slažeš? Koji dio tebi nije jasan?

    • BESTpartizan 19:08 16.Listopad 2019.

      pa govorim jer po tebi su samo komunisti zločinci a ne pavelič i ndh

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:14 16.Listopad 2019.

      Ti ili ne čitaš sa razumijevanjem ili ne razumiješ što znači kad netko napiše SVE ZLOČINE BEZ OBZIRA TKO IH JE POČINIO.

  • dkmjnn 10:22 15.Listopad 2019.

    Ustaše su najveća sramota Hrvatskog naroda.

    • BESTpartizan 10:26 16.Listopad 2019.

      ustase i nisau hrvati uglavnom su bili hercegovci i bošnjaci ononarod mislkio oni ser bore za samostalnu hrvatsku a kad tamo borese za hitlera haha cijela ndh im stala 1945

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.